1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)
Okey 10
okey oyna

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesir’den sitemize üye olan pek çok farklı kullanıcı bulunmaktadır. Kullanıcılarımız artık onlara özel olarak hazırlamış olduğumuz Okey 10 salonu içerisinde kendi memleketlerinden olan diğer üyelerimizle rahat bir şekilde oyun oynayabilmektedir.

okey-10

Okey odalarımız içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz yenilikler sadece odalarımızın yerel hale getirilmesinden ibaret değildir. Adresimizde yer alan Okey 10 ve diğer odalarımız artık yeni yazılımlarımız üzerinden hizmet sunumu yapmaktadır. Hizmet sunumlarımızda yazılım değiştirmemizin sizlere getirmiş olduğu artı ise mobil olanaklarımızdır. Yazılımcı arkadaşlarımızın çalışmaları sayesinde mobil imkanlar üzerinden ara vermeden online şekilde okey katılımı sağlamanız mümkündür.

Balıkesir Online Okey Salonu

Balıkesir online okey oynayabilmeniz için tasarlamış olduğumuz salonumuzda sohbetlerinize renk katmak için çıkartma eklentilerimiz de bulunmaktadır. Çıkartma eklentilerimiz ikram başlığı içerisinde hizmet vermektedir. Siz de anında içecek ikramları ile sitemiz içerisinde arkadaşlıklarınızı ilerletebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunları sade oynamak istemeyen kullanıcılarımız için radyo yayınlarımızı da düzenledik. Artık radyo yayınlarımız aralıksız şekilde sizlerle buluşmaktadır. Böylece giriş yaptığınız saat fark etmeksizin en iyi müzikleri adresimizden dinleyebileceksiniz. Üstelik radyo yayın erişimleriniz Online Player sistemimiz ile sağlanmaktadır. Yani site kullanımlarında olduğu gibi radyo kullanımlarınız için de adresimizden program indirmek zorunda kalmazsınız.

Okey 10Balıkesir Salonu

Site olanaklarımız arasına katılmış olan Okey 10 Balıkesir salonumuz içerisinde oyun türlerimizi de artırdık. Üyelerimiz böylece vakitlerini düz okeyle harcamak zorunda değildir. Siz de okeyin farklı türlerinde aktif olabilmek için odalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Üstelik oyunların nasıl oynanmasını bilmediğiniz durumlarda da sizlere yardımda bulunuyoruz. Yardımlarımıza erişim için hazırlamış olduğumuz destek yazılarımızı okumanız mümkündür. Kural içeriklerinin yer aldığı yazılarımızın yanı sıra sitemizde her daim sizlere yardımcı olabilmek için bulunan yönetici arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Oyunlar hakkında çözemediğiniz bir durum olduğunda sorununuzu yönetici arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızı arkadaşlarımıza özel mesaj göndererek yapmanız halinde mümkün olan en kısa süre içerisinde yanıt alacağınızı garanti ediyoruz. Böylece yeni oyun katılımları sonrasında oyunların sistemini uzun sürmeden çözüp puanlarınızı artırmaya devam edebileceksiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,760 saniyede oluşturuldu.