1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)
Okey 05
okey oyna

Bilindiği üzere son yıllarda internet üzerinden oynanan oyunların sayısında bir artış yaşanmıştır. Ancak yeni çıkan oyunlar hiçbir dönemde okeyin yerini tutmamıştır. Üstelik artık sitemizin yerel salonları ile okey keyiflerinizi maksimum rakamlara ulaştırabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere yerel salonlarımızdan olan Okey 05 hakkında bilgi vereceğiz.

okey-05-amasya-salonu

Sitemiz, ülkemizin her yerinden üyeye sahiptir. Giderek büyüyen bir aile olduğumuz için üyelerimizin de birbirilerini tanımaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu bağlamda attığımız adımlardan biri de yerel salonlarımızdır. Okey 05 Amasya’dan adresimize üye olan arkadaşlarımız için kullanıma sunulmuştur. Böylece Amasyalı kullanıcılarımız sadece okey oynamakla zaman geçirmek yerine sitemizde aynı memleketten olduğu farklı insanlarla tanışabilmektedir.

Okey 05 Canlı Okey

Canlı okey oynamak gerçek hayatta her daim mümkün olmamaktadır. Öncelikle bilindiği üzere okey dört kişi ile oynanmaktadır. Üstelik oyunun oynanabilmesi için isteka, taşlar ya da zar gibi ekipmanların tamamlanması da gerekmektedir. sayılan nedenler yüzünden online okey sistemleri son yıllarda daha çok tercih edilmektedir. siz de adresimize üye olarak Okey 05 canlı okey salonlarımızda ekipman derdi olmadan her an okey onayabilirsiniz. Üstelik oyunlarınız sırasından ücret ödemeniz de gerekmemektedir. Sitemiz hizmet sunum politikaları gereği üyelerinin hiçbirinden ücret talebinde bulunmamaktadır. Altyapı çalışmalarımızdan sonra mobil şekilde adresimizde aktif oyu hayatı elde edebileceğinizi de belirtmek isteriz.

Okey 05 Amasya Salonu

Okey 05 Amasya salonu muhabbetlerin gelişmesi açısından oldukça yararlıdır. Öncelikle adresimiz yerel salonlarından olan Okey 05, kendi yöneticilerine sahiptir. Bu sayede sohbetlerde herhangi bir sarkıntılık ya da kötü söz kullanımı mümkün değildir. Üstelik siz de istekleriniz neticesinde adresimizden yetki talep etmeniz halinde yönetici arkadaşlarımızdan biri olabilirsiniz. Bunun yanı sıra adresimizi sohbetlerin başlayabilmesi ya da renkli şekilde ilerleyebilmesi için sanal ikram sistemini devreye sokmuştur. İkram sistemi sayesinde masa arkadaşlarınıza menü içerisinde yer alan içecekleri saniyeler içerisinde gönderebilirsiniz. Gönderimleriniz ile başlayan oyunlar sitemizin radyo yayınları ile de renklenebilmektedir. Tercih etmeyen üyelerimiz radyo yayınlarını ana sayfa üzerinde yer alan Online Player aracılığı ile duraklatarak da oyun oynayabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.