1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 04
okey oyna

Ağrı, sitemizde oldukça fazla üye bulunduran şehirlerimizden biridir. Okey 04 salonumuz da Ağrı’dan sitemizde katılım gösteren üyelerimiz için açmış olduğumuz salonlarımızdan biridir. Bu sayede artık oyunlar sırasında muhabbetlerin daha akıcı şekilde ilerlemesi tarafımızca sağlanmış olmaktadır.

Online okey konusunda ülkenizde lider olmaya aday olan adresimiz içerisinde sohbetleriniz sırasında belli kurallar uymak zorundasınız. Saygı çerçevesinde yapacağınız muhabbetler ile yeni arkadaş edinimleriniz mümkündür. Yönetici arkadaşlarımız sadece küfürlü konuşmalara müdahale ettikleri için Okey 04 canlı okey oyunları sırasında konuşmalarınıza dikkat ederek sorunsuz bir şekilde sitemizde zaman geçirebilirsiniz.

Okey 04 Ağrılılar Salonu

Sitemiz ilk zamanlarında yoluna eğlenmek aynı zamanda eğlendirmek için çıkmıştır. Halen yolunda devam eden adresimizi bu neden yüzünden farklı sitelerde olduğu gibi ücretli sisteme geçiş yapmamıştır. Kaliteli altyapımız ile sorunsuz şekilde sunumunu yaptığımız okey hizmetlerimizin tamamı ücretsizdir. Okey 04 Ağrılılar salonumuza giriş yapıp içeriklerimiz ile eğlenebilmek için sitemize üye olmanız yeterlidir. Ayrıca sitemiz üyelikler konusunda da bir atılım gerçekleştirmiştir. Böylece üyelikleriniz için uzun zaman harcamanıza gerek kalmadan kullanıcılarımız arasına girebilirsiniz. Sitemiz de yer alan okey hizmetlerimizin yanı sıra ikram desteği ile ilerleyen sohbet olanaklarımız da bulunmaktadır. Böylece boş zamanlarınızı hem ücretsiz hem de oldukça eğlenceli şekilde geçen bir aktivite ile değerlendirebilirsiniz. Sitemiz mobil kullanımı da desteklediği için bağlantılarınızı mobil şekilde de yapabilirsiniz.

Okey 04 Kesintisiz Okey

Ağrılı kullanıcılarımız için açmış olduğumuz Okey 04 okey salonu aynı zamanda kesilmeden ve donmadan oyun oynanabilmesini de garantilemektedir. Bu garantiyi verebilmemizde altyapı destek sistemimizin etkisi büyüktür. Yenileme çalışmalarımız neticesinde farklı adreslerde karşılaşılabilen oyundan aniden çıkma sıkıntısı da online odalarımızda görülmemektedir. Bu sayede online olarak oynanan okeyden alınabilecek en yüksek keyfi almanız mümkün olmaktadır. Üstelik adresimize güvenimizden ötürü üyelik sistemimize on dört gün sınırlaması getirdik. Sınırlamamız sayesinde sistemlerimizden hoşnut kalmamanız halinde on dört gün giriş yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. İşlemler otomatik bir şekilde gerçekleşeceğinden ötürü bu alanda yönetici arkadaşlarımıza ulaşarak herhangi bir talep gönderimi yapmanıza da gerek yoktur.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.