1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Kastamonu Okey 37  Oyna
okey oyna

Günümüzde çevrimiçi olarak okey oynayabileceğiniz pek ok farklı site bulunmaktadır. Ancak oyunlarınızdan maksimum keyif alabilmek için doğru site ve salonları tercih etmeniz gerekmektedir. Bu alanda sizlere Kastamonu okey salonumuzu öneriyoruz. Salonumuz sayesinde aynı memleketli insanlar ortak bir okey masasında buluşabilmektedir.

Kastamonu okey salonu konusunda alternatifleri olan bir memlekettir. Ancak bireylerin gerçek mekânlara giderek okey oymamaları oldukça zahmetli şekilde algılanmaktadır. Bunun yerine evlerinin konforunda bir tık sayesinde okey oynamaları kolay şekilde gerçekleşebilmektedir. Ayrıca okey salonumuzda bir yandan okey oynarken bir yandan yöneticilik yapmanız da mümkündür. Bunun için talep etmeniz yeterlidir.

Kastamonu Bedava Okey Odaları

Kullanıcılar için hazır olarak sunduğumuz Kastamonu bedava okey odalarında oyunlarınızı iki kişi olarak da oynayabilirsiniz. İlla ki masalarda dört kişi olmasını beklemek zorunda olmamanız bu alanda yakalamış olduğunuz bir avantajdır. Altyapılarımızın güncellenmesine dikkat ettiğimiz için oyunlarda kasma sıkıntısı yaşamadan katılımlarınızı devam ettirebilirsiniz. Sitemiz hizmet hayatına başladığından beri kendine esas olarak eğlenceyi almıştır. Bu neden yüzünden oyunlar esnasında hiçbir koşulda ücret ödemeniz gereken bir durum meydana gelmemektedir. Ayrıca oyunlara bağlantılarda tabletlerinizden cep telefonlarınıza kadar değişen sistemlerden istifade etmeniz mümkündür. Genel salonlarımıza bağlandığınız cihazların sistemlerinin değişmesi elde etmiş olduğunuz görüntü kalitesinde bir değişim yaratmamaktadır. Bundan dolayı istediğiniz cihazlardan okey oymanızın önünde engel yoktur.

Kastamonu Okey Sitesi

Kastamonu okey oynamak için sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. Girişler konusunda da bağlantı alternatiflerinde olduğu gibi sizlere elimizden gelen yardımı yapmaktayız. Sitemizde bir hesabınız yoksa giriş yapabilmek için kendinize özel bir kullanıcı ismi seçmeniz gerekmektedir. Kullanıcı isminin yanı sıra bir e – mail adresi vermeniz giriş işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ancak sitemizde belli kurallar bulunmaktadır. Kurallarımız gereği kullanıcı isimlerinizde hiçbir şekilde küfür ya da hakaret içeren kelimeler – kısaltmalar bulunmamalıdır. Bu tip isimlerin tespiti belli adımlar atmamıza neden olmaktadır. İçeriklerimiz hakkında sorularınız için bizimle iletişime her an geçebileceğinizi unutamayın. Şimdiden gerek düz okeyde gerek 1010 okey gibi farklı türlerde başarılı olmanızı temenni ediyoruz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,140 saniyede oluşturuldu.