1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Kars Okey 36 Oyna
okey oyna

Genel salonlarımız ile sizlerin memnuniyeti için sistemlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kars okey odalarımız özellikle o yöreden ziyaretçilerimizin kullanımı için açılmıştır. Odalarda istediğiniz durumlarda tanımadığınız kullanıcılar ile oyun oynamanız mümkündür. Sitemiz seviye bakımından yüksek olduğu için oyun katılımlarınızı ailecek de yapabilirsiniz.

Kars okey genel salonumuz içerisinde 7/24 kullanıma açık olan masalarımız bulunmaktadır. Tercihlerinize göre masalara giriş yapmanızın arkasından oyunlar ile kaliteli zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra isteyen kullanıcılarımız ek bir ücret ödemeden kendi masasını açarak, yakın çevresi ya da diğer oyuncular ile oyun oynayabilmektedir. Masa kurucusu olan oyuncularımız oyun başlatma gibi avantajları ellerinde bulundurmaktadır.

Kars Online Okey

Genel salonlarımız içerisinde bulunan okey sistemlerimizde bağlantı konusunda sizler için esneklik de gösteriyoruz. Bu sayede bilgisayar, Kars okey oynamak için tek gereksinim olmaktan çıkmıştır. Teknolojik gelişmeler neticesinde sahip olduğunuz mobil cihazlar da sistemimize bağlantı kurabilmeniz için yeterli olmaktadır. Sitemizde oyun katılımları için olmazsa olmazlar arasında internet bağlantısı yer almaktadır. Bağlantınızda sorun olmadığı sürece kesintisiz olarak okey oynamanız mümkündür. Sistemlerimizde donma sıkıntıları yaşanmadığı için keyifleriniz de yarım kalmamaktadır. Üstelik masa arkadaşlarınızla yapacağınız muhabbetler sayesinde okey oynamak daha eğlenceli bir hale bürünebilmektedir. Bu avantajlara erişim sağlayabilmek için yapmanız gereken tek şey sitemize üye olmaktır.

Kars Okey Odaları

Hizmetinize açtığımız Kars okey odalarında güvelik esasları kontrol edilmektedir. Bu sayede oyunlar içinde hile gibi konular hiçbir zaman sıkıntı yaratmamaktadır. Hile konusunda oluşabilecek sıkıntıların önüne yazılım güncellemelerimiz ile geçtiğimizi söylemek mümkündür. Yazılım güncellemelerimiz aynı zamanda oyunlarımıza yenilikler getirmemizi de sağlamaktadır. Böylelikle oyunlar sırasında tek eğlence kaynağınız masa arkadaşlarınız ile muhabbet etmek olmayacaktır. İstediğiniz durumlarda sitemize özel olarak sunulmuş olan radyo yayınlarına bağlantı da kurabilirsiniz. Okey oynamanın en güzel hali olan sitemiz içerisinde yönetim ekibimiz aktif şekilde çalışmaktadır. Ekibimizin aktif çalışma hayatı her an sorunlarınızın çözülmesini garantilemektedir. Böylece kural ihlali yapan oyuncuları yönetim ekibine bildirmek konusunda da kısa süre içerisinde işlem görmeniz mümkün hale gelmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,130 saniyede oluşturuldu.