1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 1,00 / 5)
Kayseri Okey 38 Oyna
okey oyna

Okey oynamak için belli sayıda bireye ihtiyaç bulunmaktadır. dört kişilik olan oyunlar hem kişi sayısı yüzünden hem de ekipman tedariki sorunları nedeni ile kolay bir şekilde oynanamamaktadır. Ancak ortaya çıkan sorunlar Kayseri okey salonu ile çözüme kavuşmaktadır. Siz de tanımadığınız ya da tanıdığınız insanlar ile canlı okey keyfini internet üzerinden sürebilirsiniz.

İnternetten okey oynamak için yaş ya da cinsiyetin bir önemi bulunmamaktadır. Oyun kuralları hakkında bilgisi olan herkes sitemizde oyuncu olarak yerini alabilmektedir. üstelik Kayseri online okey odalarımız belli bölgedeki insanları bir salonda buluşturmaktadır. Siz de kayseri il merkezinde ya da ilçelerinde ikamet ediyorsanız, sizler için açmış olduğumuz özel salonda vakit geçirebilirsiniz.

Online Kayseri Okey Salonu

Online Kayseri okey salonu pek çok avantajı da sizler için sunmaktadır. Örneğin okey sırasında yapılan sohbetler genellikle ortak konu alanında sıkıntı yaşanmasına neden olmaktadır. Ancak Kayseri’de yaşamanız ya da Kayserili olmanız masa arkadaşlarınız ile en az bir ortak nokta edinmenizi garantilemektedir. Böylelikle oyun sırasında muhabbet sorunu ortaya çıkmak ihtimali de bir hayli düşürülmüş olmaktadır. Ayrıca sohbet imkânı olan okey odalarımızda seviye de garantilidir. Yani sohbetler sırasında küfürlü konuşmalar ya da sarkıntılıklar hoş karşılanmamaktadır. Yönetim ekibimiz olaya anında müdahale ederek salonun genel huzurunu bozan üyeleri uzaklaştırmaktadır.

Kayseri Online Okey Giriş

Kullanıcılarımızın Kayseri bedava okey salonumuza giriş yapabilmek için üyelik sistemlerini değerlendirmeleri gerekmektedir. Kullanıcı ismi ve şifre ile yapılan girişlerin ardından masalara oturmak imkânı aktif hale gelmektedir. Üstelik masalarda aktif bir oyuncu olabilmeniz için bilgisayarınız bulunmuyorsa girişlerinizi akıllı cep telefonlarınız ile de yapmanız mümkündür. Sistemlerimizin kalitesine gereken özeni gösterdiğimiz için oyun esnasında sıkıntı yaşama ihtimaliniz yoktur. Bu sayede gerek oyun aşamasında gerek sohbetler sırasında ekran donmadan hareket edilebilmektedir. Ayrıca isteyen üyelerimizi Kayseri okey odalarında yönetici mevkiine de getirebilmekteyiz. Yöneticilik yapmak konusunda meraklı olan kullanıcılarımız şu an içinde sitemizin yönetim kadrosunda bulunan bireylere ulaşmalıdır. Böylece gereken bilgi alışverişinin yapılması neticesinde kesin sonuçlar alınabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,129 saniyede oluşturuldu.