1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 / 5)
Diyar Okey Genel Salon
okey oyna

Son yıllarda yeni çıkmış ve popüler hale gelmiş pek çok farklı masa oyunu bulunmaktadır. Bu oyunların arasında yer alan okey, geçmiş zamanlardan bu yana oynanmasına karşın popülaritesinden herhangi bir eksilme yaşamamıştır. Üstelik artık Diyar Okey genel salonunda aradığınız okey sistemlerini ve seviyeli muhabbet olanaklarını anında bulabilirsiniz.

Okey oynanmasına olanak tanıyan bazı sitelerde üyeler arasında saygısızca nitelendirilebilecek sohbetlerin edilmesine izin verilmektedir. Ancak sitemizin en çok ziyaret edilen Diyar Okey salonunda bu tip bir sıkıntı yaşanması olanaklar kapsamında bulunmamaktadır. Çünkü sitemiz içerisinde görevli olan yönetici arkadaşlarımız devamlı olarak kontrollü davranarak, taşkınlık yapan üyeleri anında uyarmaktadır.

Diyar Okey Oyna

Diyar Okey oynanabilmesi için yapmanız gereken tek şey site üyeliğinden ibarettir. Sitemize üye olabilmek için doldurması oldukça uzun süren formlarla uğraşılmasına da gerek yoktur. Çünkü kullanım kolaylığı yaşanabilmesi için geçerli bir kullanıcı ismi, şifre ve e – mail adresi veren herkes anında sitemizdeki salonlarımız içerisinde okey oynayabilmektedir. Üstelik ayar menümüzün geniş olması, oyunları oynarken istenildiği gibi hareket edilmesine olanak tanımaktadır. Örneğin isteyen kullanıcılar anında sohbet menülerini kapatabilmektedir. Bu sayede okey oynanması sırasında muhabbet etmek bir zorunluluktan çıkmış olmaktadır. Üstelik bireyler özel mesaj alımının da önüne geçebilmektedir.

Diyar Okey Oyunu

Diğer okey sitelerinden farklı olmamızın nedenlerinden biri de işimizi eğlenerek yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu nedenden dolayı farklı sitelerde belli dönemlerde istenen oyun ücretleri hiçbir şekilde adresimizde bulunmamaktadır. Bedava Diyar Okey oynamak sadece düz okey oyunlarından ibaret değildir. Sitemiz içerisinde oyunların farklı türleri de bulunmaktadır. Üstelik oyun türlerinin nasıl oynanacağı hakkında yapılmış olan açıklamalar sayesinde hiç bilinmemesi oyun girişlerine engel değildir. Oyunların oynanma yöntemleri hakkında detaylı açıklama erişimlerini yönetici ekibimize sorular yönelterek de elde edebilirsiniz. Bu alanda ekibimiz her türlü oyun sorusuna yanıt vererek, kullanıcılara yardımcı olmaktadır. İsteyen ve bu alanda tecrübesi olan üyelerimizin yönetim ekibinde kendilerini göstermek şansları da bulunmaktadır. Bunun için hali hazırda görev yapan yönetici arkadaşlarımızla iletişim kurulması ve talep gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.