1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Arkadaş Okey
okey oyna

Online okey salonları kaliteli içeriklere bir tık ile erişim sağlamanızı garantilemektedir. Salonlar ile artık okey için 4.aramak ya da farklı kafelere ya da mekânlara gitmeniz de gerekmemektedir. Birebir gerçek oyun tadında olan online oyunlar günün her saatinde oynanabilir şekilde hizmet hayatını devam ettirmektedir.

Sizler de kaliteli okey sistemlerini kullanmak isterseniz Arkadaş okey salonlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Salonlarımızın hizmet aşamasına geçmeden önce gerekli olan güncellemeleri ve kontrolleri yapılmıştır. Bu nedenden ötürü sektörde fark yaratarak ilerleyişimizi devam ettirmekteyiz. Farkımızı onaylamak için en az bir kez sitemize şans vermelisiniz. Bu sayede favori okey salonunuzu bulacağınızı iddia ediyoruz.

Arkadaş Okey Giriş

Kullanıcıların Arkadaş okey giriş için üyelik aşamasını tamamlamaları gerekmektedir. Sistemimiz pratik bir kullanım yaratacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede üyeliklerinizi gerçekleştirilen uzun sürecek bilgiler vermeniz gerekmemektedir. Üstelik sitemizden memnun kalmazsanız bir daha üye girişi yapmamanız üyeliğinizi silecektir. Sitemizin en önemli özelliği on dört gün içerisinde yeniden giriş yapmayan üyelerin hesaplarını sisteminden silmesidir. Site girişleriniz sırasında seçecek olduğunuz kullanıcı ismine de dikkat etmenizi öneriyoruz. Bazı kullanıcılar nedenini bilmediğimiz bir şekilde takma isimlerini küfürlü kelimelerden ya da kısaltmalardan seçmek istemektedir. Fakat sitemizin kuralları gereğince böyle durumlara müdahale edilmektedir. Siz de üyeliklerinizde sıkıntı yaşamamak için kurallar dâhilinden çıkmayarak hareket etmelisiniz.

Arkadaş Okey Salonu

Arkadaş okey oynamak konusunda yetki almanız da mümkündür. Bunun için yönetimde görevli olan arkadaşlarımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişimlerinizde biraz kendinizden ve tecrübelilerinizden bahsederek yetki almak istediğinizi yazmanız gerekmektedir. Böylece sizlere kısa süre içerisinde iletişime geçilebilmektedir. Ücret istemeden vermiş olduğumuz hizmetlerimizde oyun içeriklerinin değişik tutulmasına da dikkat etmekteyiz. Böylece devamlı olarak okey oynamak sizleri sıkmayacaktır. Üstelik site üzerinden edindiğiniz ya da normalde var olan arkadaşlarınız ile aynı maslarda oyun oynamanız kolayca gerçekleşmektedir. Bu sayede okey oynama esnasında eğlenceli sohbetler edilebilmektedir. Arkadaş sohbetleri her anın iyi geçmesini sağladığı gibi okey oyununun da keyifli geçmesini sağlamaktadır. Böylece arkadaş okey odalarını seçmekten yana pişmanlık yaşamdan oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,127 saniyede oluşturuldu.