1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 oy, ortalama: 4,39 / 5)
Okey Açılmıyor Yardım
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamak oldukça kolay olan işlemlerden biridir. Ancak tarayıcıların güncellemelerinden sonra kullanıcıların bu alanda sorunlar yaşamaları mümkün hale gelmiştir. Özellikle Chrome son güncellemesinden sonra okey oynayan kullanıcıların yaşadıkları sorunlarda artış meydana gelmiştir.

Kullanıcılar için okey açılmıyor sorunu hangi tarayıcıyı kullandıklarına göre değişik çözüm önerilerine sahiptir. Bu alanda bireylerin Chrome kullanmaları artık farklı bir tarayıcıya geçiş yapmalarını gerektirmektedir. Çünkü Chrome sürüm 42’yi piyasaya sürmesi ile birlikte Java uygulamalarını çalıştırmamaya başlamıştır. Bu da okey ve daha pek çok Java kaynaklı oyunun Chrome ile çalışmamasına neden olmaktadır. Oyunların çalışabilir hale gelmesi için farklı bir tarayıcı ile sitelere giriş yapılması önerilmektedir.

Java Kaynaklı Sorunlar İçin Çözüm

Kullanıcılar için Chrome Java sorunu da oyun girişlerine mani olmaktadır. Bu sıkıntının çözümü yapın geçmişe kadar NPAPI eklentisinin ayarlar yardımı ile etkinleştirmesi sayesinde çözülebiliyordu. Ancak sistem günümüzde Java eklentilerini de tamamen çalıştırmamaya başlamıştır. bu neden yüzünden online okey keyiflerinize devam edebilmek için Chrome tarayıcısından farklı sistemlere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Safari ya da Internet Explorer bu alanda tercih edebileceğiniz tarayıcılardan biridir. Fakat Java konusunda dikkat edilmesi gereken unsurlar da yok değildir. Dikkat edilmesi gereken alanlara özen gösterilmediği durumlarda kullanıcıların sayılan tarayıcılardan da giriş sorunları yaşama ihtimalleri ortaya çıkmaktadır. Bu nedenden ötürü makalemizin devam kısmını iyi bir şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Güncelleme Sorunlarına Çözüm

Bireyler tarayıcıları üzerinden değişiklik yamaklarına karşın halen Java açılmıyor sorunu yaşayabilmektedir. Bu sıkıntının nedeni olarak güncellemeler gösterilmektedir. Mobil olsun olmasın günümüzde pek çok uygulama sistem güncellemeleri sayesinde kalitesini artırmaktadır. Java da bu tip uygulamalardan biridir. Eğer ki uygulamanın açtığı içeriklere kolay bir şekilde erişim sağlamak istiyorsanız muhakkak uygulamanızı güncel tutmanız gerekmektedir. Uygulama güncellemeleri eğer ki onay verirseniz otomatik bir şekilde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayarlarınızın ana sayfasından gerekli güncelleme işlemlerini manuel olarak da başlatabilirsiniz. Tarayıcılarını değiştirmeniz ve Java’nızı güncellemeniz halinde oyunlara sorunsuz olarak ulaşmanız mümkündür. Oyunlar ayı zamanda mobil sistem üzerinden de çalışmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.