Çanak okey oyna

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 3,80 / 5)
Çanak okey oyna
okey oyna

Çanak Okey Oyna

Facebook ta oynanan çanak okey oyunu mynet çanak ve okey plus okey sistemleri arasındaki en iyi okey sistemlerinden biridir. Çanak okey oynamak isteyenler facebookta bu oyunu kolayca bulabilir ve online okey oynaya bilirler. Okey oyunları 101 okey, düz okey, çifte okey, renkli okey gibi gruplara ayırabilir. Favorilerden biri olan 101 oyunuda gün geçtikde oyuncuların performansı ile göze çarpıyor.

Çanak Okey

Neden çanak denildigi anlatmak gerekise; oyuna her başlandıgında sizlerden 1,5 yada 2bin gibi puanlar düşülmekte ve bu puanlar çanak olarak hitap edilen yerde birikmekte. Bu biriken puanları almak için okeyle bitirmek yada çifte bitirmek gerekiyor. Oyunda çifte yada okeyle bitiren kişide biriken puanların hepsini alıyor ve büyük bi vurgun yapmış oluyor. Anlamı kısaca budur.

canak okey

Çanak okey oyunu

Oynamak istiyorum ama nasıl oynarım diyorsanız sitemizde Java ile yazılmış olan okey sistemizi oynaya bilir önce okey oyununu öğrenip sonrada çanak okeyde vurgunlar yapabilirsiniz. Çanak okey oynamak isteyenleri okey salonlarımıza bekleriz sizlerde okey oyunlarımızda aramızda görmekden mutluluk duyarız. Ücretsiz online okey salonlarımızda sizlerle çanak kırmak istiyoruz.

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git