1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 oy, ortalama: 4,20 / 5)
Çanak okey oyna
okey oyna

Popüler Türk oyunlarından biri olan okey, farklı türleri ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Yakın geçmişe kadar okey erişimleri için farklı mekânlara gitmek zorunda kalan bireyler artık bir tık neticesinde çanak okey plus oynayabilmektedir oyun erişimleri için sitelerde bir hesap oluşturmak yeterli olmaktadır.

Kullanıcılar için ortaya farklı okey türleri çıkarılmıştır. 101 okey gibi isim alan bu türler aynı sistemin değiştirilmiş halleridir. Bu sayede taşlar ile farklı oyunlar oynanarak uzun süreli keyifli zaman geçirilmesi mümkün olmaktadır. online çanak okey plus de en çok tercih edilen okey türlerinden biridir. Kullanıcılar masada ya da çanakta biriken puanları, oyunu kazanmalarının ardından hesaplarına aktarabilmektedir.

canak okey plus

Çanak Okey Plus Oyna – Mynet Okey

Online olarak okey oynamanın belli konularda sorulara neden olduğu aşikârdır. Öncelikle özellikle gerçek oyunlara alışmış olan bireyler online oyunlardaki güvenlik konularına takılmaktadır. Pek çok birey, oyunların güvenilir olup olmadığını sorgulamaktadır. Ancak internetten çanak okey plus oynama yazılımlar sayesinde güvenilir hale getirilmiştir. Siteler sistemlerini düzenli aralıklarla güncellemektedir. Bu sayede oyunlara hile karıştırmak mümkün olmamaktadır. Oyunlarda taş çalma gibi durumlar da yaşanamayacağı için aslında gerçek okeyden daha güvenli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Siz de gereken adımları yerine getirdiğiniz takdirde hem bilgisayarlarınızdan hem de mobil cihazlarınızdan kesintisiz ve donmadan çanak okey plus mynet de oynayabilirsiniz.

Çanak Okey plus salonumuz sitemizin en gözde salonlarından biridir. İçerisinde aile olarak da farklı çevrelerden arkadaşlarınızla da rahat bir şekilde okey oynamanız mümkündür. Üstelik sitemizin kullanım oranı oldukça yüksek olduğu için hiç tanımadığınız insanlarla okey oynamanız da mümkün olmaktadır.

Oyun sistemlerimiz ve odalarımız üye kullanımına açıktır. Bu yüzden Çanak Okey plus odalarımıza giriş için ilk adımda üye girişi yapmanız gerekmektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz üye girişleri neticesinde ise sistemlerimizden istediğiniz kadar ücret ödemeden istifade edebilmeniz mümkündür. İçerik kullanımlarımız konusunda yönetim ekibimizden destek alabilirsiniz. Ancak sitemiz kullanım açısından sizleri zorlayacak bir temaya sahip olmadığından bu alanda sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Online Çanak Okey Plus

Okey türlerinin trendlerinden olan Çanak Okey plus oynamak site içerisinde ekstra puanlar elde etmenizi sağlamaktadır. Oyunun ismi, Anadolu kökeninden gelmektedir. Çünkü Anadolu’nun en çok oynanan oyunlarından biri olan okeyde çanak kırıldı gibi tabirler kullanılmaktadır. Bu alanda oyun süresince çanakta belli puanlar birikmektedir. Belirlenmiş olan el sayısının tamamlanması halinde oyunu kazanan kullanıcılar ise çanakta toparlanmış olan puanın da sahibi olmaktadır. Kullanıcılarımız çanak okey plus oyununu genellikle eşli şekilde oynamayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra oyun içerisinde taş dizilimleri farklı şekillerde olabilmektedir. İsteyen oyuncularımız klasikten şaşmazken isteyenler ve şansları yaver gidenler çiftli olarak bitebilmektedir. Bitiş şekillerinin ellerden kazanılacak olan puanlar üzerinde de etkisi bulunmaktadır.

Çanak Okey Plus Oyunu

Çanak okey plus oyununun devam ettiği odalarımızda üyelikleriniz neticesinde standart bir üye haline gelirsiniz. Ancak sitede oyun oynarken kademenizi artırmak şansınız bulunmaktadır. Bunun için sizlere farklı öneriler sunabiliyoruz. Öncelikle sitemizdeki asayiş ve huzurun devamı için yönetim ekibimize katılmanız mümkündür.

Yönetim ekibimizde aktif olarak görev yapan arkadaşlarımıza isteklerinizi göndererek bu alanda gerekli olan adımı atmış sayılabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üyelik sistemini VIP konuma da eriştirebilmektedir. VIP üyeliklerimiz başvuru usulüne göre işlemektedir. Üyelikleriniz VIP konuma getirebilmek için yönetim ekibimiz ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Arkadaşlarımız başvuruda bulunan üyelerimizin hesaplarına bir inceleme yapmalarının ardından sizleri uzun süre bekletmeden nihai kararları mail olarak iletmektedir.

Çanak Okey Plus Nasıl Oynanır?

Çanak okey plus oynamak oldukça kolaydır. Aslında oyunun düz okeyden herhangi bir farkı yoktur. Çanak terimi geçmiş yıllarda Anadolu yöresinde oynanan okeyden gelen bir kelimedir. Bu sayede oyunun daha ilgi çekici olması sağlanmaktadır. Oyunun kazanılması çanağın kırılması olarak nitelendirilmektedir. Bu sayede o ana kadar oynanmış ellerle çanakta biriken puanlar, kullanıcıların hesaplarına geçebilmektedir. Çanak okey ortaklı ya da bireysel olarak 4 kişiden oluşan masalarda oynanmaktadır.

Oyun için herkese 14, oyunu başlatacak olan oyuncuya ise 15 taş dağıtılmaktadır. Bunun yanı sıra oyunda sahte okey taşları ve okey taşı kullanılmaktadır. İsteyen kullanıcılar serilerini sıralı isteyenler çiftli ya da renkli olarak ayarlayabilmektedir. İstekalarda bulunan taşlara göre verilen kararlar neticesinde kısa sürede oyunun tamamlanması sağlanmaktadır.

Oyunla giriş yapmak için https://www.okeyy.net/okey sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.