1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 3,78 / 5)
Fesbuk Okey
okey oyna

İnternetten okey oynamak pek çok farklı platform üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu alanda özellikle sosyal medya hesapları sıklıkla kullanılmaktadır. Sosyal medya hesaplarından bağlantı kurulması hem tanıdık kişilerle hem de bilinmeyen kullanıcılar ile oyun maslarına oturulmasını sağlamaktadır.

Sosyal medya hesapları arasında Facebook en çok okey oynanan platformların başında yer almaktadır. Ülkemizde kullanım oranı da oldukça yüksek olan Facebook’ta okey oynamak isteyen kullanıcıların büyü bir çoğunluğu aramalarını Fesbuk okey kelimeleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Makalemizin başlığını da buna istinaden bu şekilde belirledik. Aramalar ne şekilde yapılmış olursa olsun doğru sonuç erişimi mümkün olduğundan ötürü sosyal medya hesaplarından kesinti yaşanmaksızın okey oynamak mümkün olmaktadır.

Facebook Okey Oyna

Kullanıcılar için Facebook okey oynamak belli farklar eşliğinde oyun katılımı göstermek demektedir. Öncelikle ayarlar kısmındaki belli ögeler değişmediği sürece oyun kazanımları kullanıcı hesaplarında yayımlanmaktadır. Böylece arkadaşlarınız oyun oynadığınızı bilmeleri sağlanmaktadır. Bireyler paylaşımlarını kendine özel hale getirerek bu duruma mani de olabilmektedir. Üstelik oyun katılımları için üyelik ile vakit de harcanmamaktadır. Sistem, hesap bilgilerinize sahip olduğu için aynı bilgiler üzerinden okey girişlerinizi gerçekleştirmektedir. Siz de Facebook hesabına sahipseniz istediğiniz her an arkadaşlarınız ile oyuna katılım sağlayabilirsiniz. Oyunun yazılımı kolay kullanılabilir olduğu için donma sorunları yaşanmadığı da bilinmektedir. Üstelik oyun erişimlerinde mobil cihazların tercih edilmesi de mümkün olmaktadır.

İnternetten Okey Oyna

Okey tutkunları canlı Facebook okey oynamak sayesinde okey konusunda kendilerini de geliştirebilmektedir. İsteyen kullanıcılar için sosyal medya üzerinden çanak okey ya da 101 okey oynamak da mümkündür. Belli süre oyunlara katılım sağlanarak puanlarda birikim elde edilmesi, kullanıcıların kıdemlerinde istedikleri artışların yaşanmasına yardımcı olmaktadır. Her sitede olduğu gibi Facebook okey sitesinde de kıdemi artan kullanıcılar diğer kıdemli oyuncular ile aynı masalara oturabilmektedir. Bu sayede uzun süreden bu yana oyunlara katılmış ve artık profesyonel hale gelmiş oyuncularla çekişmeli eller oynanabilmektedir. Kıdemli oyuncular özellikle çanak okeyde eşli sistemleri tercih etmektedir. Bu sayede kazanma durumunda elde edilen miktar diğer oyunlara göre daha yüksek olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.