1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 3,78 / 5)
Fesbuk Okey
okey oyna

Fesbuk Okey

Özellikle fesbuk yazmamın sebebi güzelim türkçemizin bazen okundugu gibi yazılmasıdır. Babalarımız annelerimiz’in internetle imtihani olan ingilizce yazılar bazı zamanlar böyle tokat gibi çarpıyor yüzümüze. Fesbuk okey en büyük sosyal paylaşım sitesi olan facebook platformunda oynanan değişik yazılım dilleri (html5 yada flash ile) yazılmış sohbet ortamı olan ve kullanıcılarının değişik profil resimlerini koya bildigi güzel bir okey sistemidir. Bizim ki 3 erkek 3 bayan sabit resim yok kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda değiştirebiliyorlar.

Fesbuk okey

Sosyal platformda oynanan bu güzide oyunların sizlere büyük bi rekabet ortamı yaratabiliyor ve ucreti dahilinde puan (çip) yada özel kullanıcı (VİP) yetkileri alabiliyorsunuz. Bu tür yetkileri insanlar genelde aslında her zaman dememiz daha doğru olacak kötüye kullanırlar. Kötü kullanımdan kastım insanlara taciz ve küfür etmek. Çağımızda internet sayesinde insanların yaşlarına bakılmaksızın (12, 14, 18, 24, 32, 45, 50, 60 yaşlar) ana avrat küfürü nerdeyse herkez yemiştir. Bu tür bir olaya maruz kalındıgında okey yada baska online oynana bilen fesbuk (facebook) oyunlarında yetkili kişi veya kişilere bildire bilirsiniz.

fesbuk okey

Fesbuk

Okey oynarken genelde telefon yada tabletlerle oynandığı için sohbet yerine oyunu hızlı ve serii oynamak önemlidir. Oyunlar oyuncuları gibi insanları etkiler ve bazen günlük işlerini yapmakdan kacan insanlar kendilerini okey oyna oyunularında bulabilirler.

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

24 Nisan Cuma 2015 tarihinde eklendi, 7.969 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 255 sorgu 0,375 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET