1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Bolu 14 Okey Oyna
okey oyna

Bolu okey odalarımız, Bolulu kullanıcılarımız için aktif hale getirilmiştir. Genel salonumuz içerisinde bulunan odalarımız sayesinde oyunlarınızı kolaylıkla oynayabilirsiniz. Bu alanda aktif bir oyun hayatı elde edebilmek için öncelikle okey kurallarını ve sistemini öğrenmenizi öneriyoruz.

Okey oyunu farklı kurallar çerçevesinde oynanan taş oyunlarından biridir. Bolu canlı okey odalarımızdaki masalara oturduğunuzda sistem, kurulu olarak karşınıza getirilmektedir. Sizden istekanızda bulunan taşları sıralı şekilde dizmeniz istemektedir. Aynı renklerde 1,2,3 gibi sıralayacağınız taşlar, eli bitirmenizde etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra farklı renklerde olan aynı rakamlı taşlardan bir seri oluşturmanız da mümkündür. Ancak unutmamanız gereken şey serilerde en az üç adet taş bulundurmanız gereklidir.

Bolu 14 Mobil Okey

İnternet sitemize eklediğimiz mobil özelliği, oyun erişim alanlarınızı büyük oranda artırmıştır. Artık akıllı cep telefonlarınızdan da tablet ismi verilen bilgisayarlarınızdan da sorunsuz olarak okey girişi yapmanız mümkündür. Bolu okey odalarımız için altyapı konusunda eksiksiz şekilde hizmet vermekteyiz. Böylelikle kasma gibi sıkıntılar ile yüz yüze kalmadan oyun bağlantılarınızı sürdürmeniz mümkündür. Üstelik sitemize mobil şekilde bağlantı kurmanız, alacağınız hizmet kapsamında herhangi bir eksiltme yaşatmamaktadır. İçeriklerimiz arasında yer alan farklı okey türleri, radyo eklentisi ve sohbet imkânı mobil bağlantılara da sunulmaktadır. Son olarak tercih eden üyelerimiz sesli veyahut görüntülü olarak da okey oynama keyfini sürebilmektedir.

Bolu Canlı Okey

106 adet taş ile oynanan okeyde, kazanmak için sadece şans yeterli değildir. Bolu okey oynarken farklı taktikler uygulamanız halinde kazanmanızı sürekli şekilde devam ettirmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için sitemizdeki oyun kurallarına hakim olmak ilk dikkat etmeniz gereken şeydir. Sonrasında ise rakiplerinizin attığı taşlara da dikkat etmelisiniz. Bu sayede serilerinizde ihtiyaç duyduğunuz taşların size gelme olasılıklarını hesaplayarak hareket etmeniz mümkün olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz anlarda sitemdeki arkadaşlık kurduğunuz üyelerimizden ya da direkt olarak yetkililerden yardım almanız da mümkündür. Ya da oyunlara katılmama karara aldığınızda hesaplarınızı silmek şansınız bulunmaktadır. Hesap silme işlemlerinde 14 gün boyunca sisteme giriş yapmamanız, kullanıcı isminizin otomatik ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Bolu 14 Okey Odaları

Okey oyunu ve sitemiz içerisinde bulunan Okey 14 gibi farklı odalarımız hakkında bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz. Sektörün en eskilerinden biri olarak içeriklerimizi güncel tutarak sizlere hem pratik hem de hilesiz olarak oynanabilecek okey oyunları sunabiliyoruz. Üstelik sunumlarımız karşılığında ücret de talep etmiyoruz.

bolu okey oyna

Online okey oynamanın değişmez adresi olan sitemiz içerisinde üyeliklerinizden sonra istediğiniz oranlarda okey oynayabilirsiniz. Oyun katılımlarınız için sizden bir salon ya da oda tercih etmenizi istiyoruz. Bu alanda pek çok alternatifimiz bulunuyor. Ancak Okey 14 Bolu salonu gibi yerel nitelik taşıyan odalarımız diğer salonlarımıza göre her daim daha çok talep görüyor.

Bolu Okey 14

okey 14

Türkiye’nin en gelişmiş okey ağlarından birine sahip olmamız sayesinde yerel odalarımızda hemşerileriz ile kolaylıkla tanışmak fırsatı elde edebiliyorsunuz. Sohbetleriniz isteklerinize göre şekilleniyor. Ayrıca Okey 14 canlı okey oyunları sırasında ya da oyunlar öncesinde arkadaşlarınıza ikramlar göndermeniz de mümkün. İçecek menüsünden seçim yapılmasından sonra gönderilen ikramlarımız sayesinde yeni arkadaşlıkların temelini de atabilirsiniz. Yerel okey odaları hakkında yapmış olduğumuz proje kapsamında bulunan Okey 14 odalarımız içinde en son güncellemelere sahip olan oyunlar bulunmaktadır. Böylece okey sitelerinin aşamadığı sıkıntılardan biri olarak gösterilen oyunlarda donma problemleri adresimizde bulunmamaktadır. Siz de ücretsiz olarak sitemize üye olup bu alanda bizleri test edebilirsiniz.

Okey 14 Bolu Genel Salonu

Online okey oynamanın zevkini artıran unsurların başında muhabbet neredeyse ilk sıralarda yer almaktadır. Sitemiz editörleri bu neden yüzünden sohbet alanlarına büyük titizlik göstermektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz titiz çalışmalar sayesinde Okey 14 okey oynarken kaliteli ve seviyeli bir sohbet ortamı da elde etmiş olursunuz. Siteminizin yönetim ekibi de oldukça kalabalıktır.

Böylece sohbet sistemlerinde küfürlü konuşmalar yapılmamaktadır. Sitemiz, okey oyununun hem farklı yaş grupları hem de kadınlar tarafından da tercih edildiğinin farklındadır. Bu neden yüzünden argo kelimelerle bile sohbet alanlarında aktif olmak kesinlikle yasaktır. Siz de sitemizin kurallarına uygun olarak hareket ettiğinizde son yazılımlar ile desteklenen kaliteli okey türlerine bedava olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Dörtdivan Okey, Gerede Okey, Göynük Okey, Kıbrıscık Okey, Mengen Okey, Merkez Okey, Mudurnu Okey, Seben Okey, Yeniçağa Okey, Abant Okey

Salonlara giriş yapmak için https://www.okeyy.net/oyna adresinden giriş yapabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 85 sorgu 0,145 saniyede oluşturuldu.