1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Bitlis 13 Okey Oyna
okey oyna

Bitlis okey oyununu en çok seven illerimizden biridir. Türkiye genelinde en sık tercih edilen taş oyunlarından biri olan okey, sitemiz içerisinde ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. Üstelik oyun odalarımızda bu alanda profesyonel hale gelmiş olan oyuncularımız da bulunmaktadır. Böylece sizin de kendinizi geliştirmek şanslarınız yükselmektedir.

Oyun sistemimiz hazır şekilde başladığı için kullanıcılarımızın taş dağıtımı gibi alanlarda adım atmalarına gerek yoktur. Bitlis okey odalarımızda genel okey kurallarının tamamı geçerlidir. Eğer ki oyunu siz başlatmıyorsanız istekanızda 14 taş bulunacaktır. Oyunda ilk taşı siz atacaksınız istekanızda göreceğiniz taş sayısı ise 15’tir. İlk taşın atılması ile de oyun resmen başlamış sayılmaktadır.

Bitlis Kasmadan Okey

İnternetten okey oynama imkânını kullanılabilir hale getiren sitemizde hiçbir donma, kasma sıkıntısı yaşamanız mümkün değildir. Bu alanda özenli bir şekilde çalışma gösteren yönetim ekibimiz bulunmaktadır. Yönetim ekibimizin gayretleri neticesinde teknik altyapımızın kalitesi artırılmış ve Bitlis canlı okey donmadan oynanabilir hale gelmiştir. Okey odalarımızda ek puanlar elde edebilmeniz için gösterge yapımı da gerçekleştirmeniz mümkündür. Elimizde gösterge taşı bulunuyorsa taş çekmeden ya da atmadan, gösterge taşını ortada bulunan okey taşının üzerine koymanız gerekmektedir. Elin bitmesi için de oyunculardan herhangi birinin serilerini tamamlaması ya da ortada çekilecek taş kalmaması istenmektedir. Buradan da anlaşıldığı üzere sitemizin gerçek okey kuralları ile işlemektedir.

Bitlis 13 Okey

Sitemizde Bitlis okey oynayabilmeniz için üye girişi yapmanızı istiyoruz. Üye girişi yapabilmek için sitemizde kendinize özel bir hesap açmanız gerekmektedir. Hesap açma işlemlerinde diğer üyelerimiz tarafından alınmamış bir kullanıcı ismi bulanız şarttır. Bu alanda sistemimiz gerekli olan önerileri yapmaktadır. Gereken adımların tamamlanmasından sonra gerçekleştirilen üye girişleri neticesinde 7/24 okey oynamak avantajını elde etmiş olacaksınız. Üye girişleriniz için mobil cihazlarınızı kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Üstelik mobil cihazlarınız ile giriş yapabilmeniz, canlı okey keyiflerine her an erişim yapabilmenizi sağlayacaktır. Mobil bağlantılarda da kasma sıkıntısının olmaması, ister yolculuklar esnasında ister uyku öncesi okey oynayarak keyifli ve eğlenceli olarak zaman geçirmenizi garantilemektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.