1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (24 oy, ortalama: 2,67 / 5)
Basit Okey Oyna
okey oyna

Basit Okey Oyna, Düz Okey Oyna

İnternet basit okey oynamak artık yediden yetmişe hemen herkesin aktif olarak kullanabildiği teknolojilerden biridir. Kimi kullanımlarını iş için yaparken kimi ise eğlence amaçlı kullanımlara sahiptir. İki durumun aynı anda görülmesi de oldukça doğaldır. İnternet kullanım oranlarının artması bu alanda bilinen oyunların yer almasını da sağlamıştır. Düz okey oyna en popüler oyun türlerindendir.

basit okey oyna

Masa oyunlarının büyük bir bölümü erkeklerin dikkatini çekmektedir. Ancak okey, erkekler ve kadınlar arasında eşite yakın bir dağılımı olan nadir oyunlardandır. Bu neden yüzünden okey siteleri sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak her sitenin kullanımı zannedildiği kadar kolay değildir. Bu alanda birkaç tıkla işlemlerini halledebileceğiniz basit okey oynama sitelerini kullanmanızı öneriyoruz.

Basit Okey Oyna

Yeni neslin internet kullanımı konusunda yaşı ilerlemiş insanlara göre daha büyük bir artılarının olduğu kesindir. Teknoloji ile büyüyen yeni nesil kullanımı zor olan sitelerde de rahat şekilde hareket edebilmektedir. Ancak bu alanda kendine güvenmeyen ya da site çözmekle uğraşmak istemeyen kullanıcılara güvenilir ve kolay kullanılan sitelerin yolu gözükmektedir. Üstelik basit okey oynamak için kolay kullanılan siteleri tercih etmek pek çok artıyı da beraberinde getirmektedir.

Basit Düz Okey Oyna

düz okey oyna

Çünkü bu tip sitelerde üyelik için neredeyse sadece e–mail adresinin verilmesi yeterli olmaktadır. Bu sayede kullanıcıların oyun girişleri için aktivasyon gibi işlemleri halletmelerini beklemeleri gerekmemektedir. Kullanımı kolay olan siteler anında oyun garantisi veren adreslerden meydana gelmektedir.

Düz Okey Oyna

Düz okey oyna Online olarak oynanan okeyde belli statüler bulunmaktadır. Kullanıcılar oyun katılımları neticesinde puanlar kazanmaktadır. Kazanılan puanlar neticesinde ise her birey statüsünü yükselterek daha üst alanlardaki okey masalarına oturabilmektedir. Bu alanda pek çok kullanıcının kafası karışabilmektedir. Çünkü statü yükselmesini ücret ödemeleri karşılığında olduğunu düşünen bireyler vardır.

Ancak sizler de düzenli olarak basit okeyoynayarak puanlarınızı ve kıdeminizi artırabilirsiniz. Sitelerde çanaktan 101 okeye kadar pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu sayede bir oyundan zevk alınmamaya başlandığında anında farklı bir oyuna geçiş yapılabilmektedir. Farklı oyunları kazanmanın neticesinde elde edilen puanlar aynı haneye yazıldığından kıdem artışında sorun yaşanmamaktadır.

Oyunu hemen indirmeden oynamak için https://www.okeyy.net/oyna adresinden oynayın.

Bunu Paylaş

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 88 sorgu 1,134 saniyede oluşturuldu.