1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 3,00 / 5)
Hanna Okey Oyna
okey oyna

Online okey siteleri hakkında internet üzerinde pek çok farklı yorum bulunmaktadır. Pek çok kullanıcı sitelerin seviyelerinin düşük olduğundan, üyelerin küfürlü konuştuğundan dert yanmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmadan kaliteli okeyin keyfini sürebilmek için sizleri Hanna okey odalarımıza bekliyoruz.

Okey sitelerinin yönetim ekiplerinin yetersiz ya da ilgisiz olmaları sorunlarının temel nedeni olarak kendini göstermektedir. Hanna okey oynamak güven ve kaliteyi aynı anda yaşamak anlamına gelmektedir. Bu bağlamda farkımızı ailemize katıldığınızda anında anlayabileceksiniz. Ailemize katılmanız için ise sisteme üye olmanız yeterlidir. Ayrıca ne ilk üyeliklerinizden ne de ileriki zamanlardaki oyunlarınızdan ücret almıyoruz. Yani kullanımlarınız tamamen bedava olarak gerçekleştirilmektedir.

Hanna Okey Salonu

Hanna okey salonu olarak amacımız oyuncular arasında seviyeli ve samimi bir ortam yaratmaktır. Yönetim ekibinin özellikle sohbet sistemlerini devamlı şekilde denetlemesi bu durumu sağlamaktadır. Üstelik sitemizde okey oyun katılımı için zaman kısıtlaması yapılmamaktadır. Herkese açık bir site olduğu için hemen her an okey masaları aktif şekilde çalışmaktadır. Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde okey tutkunları kendi aralarında düzenledikleri uzun süreli turnuvalar sayesinde oldukça eğlenmektedir. Sitemizi devamlı olarak kullanan üyelerimizin VIP ayrıcalığı elde etmesi de mümkündür. Bu gibi bir ayrıcalık için yönetim ekibimiz ile özel şekilde iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böyle isteklerinizi genel sohbet alanlarında belirttiğinizde cevap alamamanız normal karşılanmaktadır.

Hanna Okey

Yönetim ekibi ile özel iletişimler neticesinde Hanna okey yönetim kadrosuna alınmanız da mümkündür. Özelikle daha önce bu alanlarda tecrübeniz bulunuyorsa vakit kaybetmeden ekiple irtibat kurmanızı tavsiye ediyoruz. Sistem girişlerimizin kolay şekilde halledilmesi oyunları daha keyifli bir hale getirmektedir. Son olarak odalarımıza giriş yapmak için bilgisayarlarınızın olması zorunlu değildir. Okey salonlarımız internet bağlantısı olan mobil cihazlar ile de çalışmaktadır. Mobil cihazlar ile okey oynamanın belli avantajları da bulunmaktadır. Örneğin uzun seyahatlerde ya da bilgisayarınızın yanınızda olmadığı anlarda mobil bağlantı kurarak sitemizde oyun oynamanız mümkündür. Okey türleri olarak verdiğimiz hizmetler klasik okeyden 101 ve çanak okeye kadar uzayan bir liste ile beğeninize sunulmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.