1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 4,00 / 5)
Ücretsiz Okey Oyunu
okey oyna

İnternetten okey oynayabilmek bireylerin pek çok rahatlığa bir tık ile erişim sağlamalarına kapı aralamaktadır. Bu alanda bazı oyuncuların online okey oynamak konusunda ücret bağlamında kafaları karışabilmektedir. Çünkü sektörde belli nedenlerden ötürü sitelerin ücret talep ettiği gibi bir söylenti bulunmaktadır.

Canlı okey sitelerinin ücret talep etme gibi bir özellikleri bulunmamaktadır. Bu nedenden ötürü sitelere üye olarak ücretsiz okey oyunu erişimlerinizi istediğiniz her an sağlamanız mümkündür. Oyun erişimleri için altyapı geliştirmelerini tamamlayan sitelerde bağlantı bakımından da artılar hissedilmektedir. Kullanıcılar artık hiçbir uygulama indirmeden mobil cihazlar ile de sitelerde canlı bir şekilde okey oynayabilmektedir.

Ücretsiz Canlı Okey Oyna

İnternetten ücretsiz okey oynamak konusu altında yanlış bilinen kavramlardan biri de ekipmanlar ile alakalıdır. Bireyler okey oyunu sırasında kameralarının olması gerektiğini düşünmektedir. Ancak kamera oyun için gerekli değildir. İsteyen kullanıcılar görüntü desteği olmadan da oyun katılımlarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kameralı cihazlardan yapılan bağlantılar neticesinde kameraların kullanıcı onayı haricinde aktif hale getirilmesi de mümkün değildir. Bu nedenden ötürü bireyler oyun kontrollerini tamamen ellerinde bulundurarak seçimlerini yapabilmektedir. Pek çok oyuncu, canlı okey masalarında kendi çevresini oluşturabilmektedir. Gerçek hayatta bildiği insanlar ile online okey masalarına oturmayı tercih eden bireylerin sayısı bir hayli fazladır. Bunun yanı sıra masalarda da farklı tanışıklıklar elde edilmesi mümkündür.

Bedava Okey Oyunu

Herhangi bir ücret ödenmeden bağlantı kurulan okey odalarında farklı hizmet türleri de bulunmaktadır. Oyun sırasında sessizlikten hoşlanmayan kullanıcılar radyo sistemini aktif hale getirebilmektedir. Bu sayede taşların takibi yapılırken bir yandan da müzik dinlenebilmektedir. Ayrıca ücretsiz okey oynamak mobil linkler üzerinden de sağlanabilmektedir. Mobil link kullanımı sırasında görüntüde ya da sistem kalitesinde bir düşüş yaşanmamaktadır. Donma ya da oyundan otomatik bir şekilde düşme sorunları da kaliteli altyapı tercihi neticesinde hiçbir şekilde görülmemektedir. Bireylerin oyun ile bağlantısının bir anda kesilmesi sorun ile karşılaşılmasında bu neden yüzünden internet bağlantılarının kontrol edilmesi önerilmektedir. Böylece otunlar 7/24 zamanı fark etmeksizin rahatlıkla hizmetlerine devam etmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,161 saniyede oluşturuldu.