1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Siteleri
okey oyna

Okey Siteleri

okey siteleriSevgili okeyy.net ailesi olarak bu yazımızda anlaşılacağı üzerine okey Siteleri hakkında genel olarak bilgiler vereceğiz. Okey dünyası içinde bir çok okey siteleri vardır. Bu okey sitelerinden bir tanesi de şuanda bu yazıyı okumuş olduğunuz okeyy.net sitesidir. Sitemiz okey odaları ailesine katılmış olup kendisini okey siteleri içersinde geliştirmey çalışan yeni ufak bir okey salonudur. Uzun vadeli bir okey salonu olmak için sürekli olarak aktif bir rol alması için site yönetimiz sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve bu alanda ilerye dönük çalışmalar yapmaktır. Bu çalışmaları sizlere okeyy.net adresinden okey odaları tanıtımı bölümünde sizlerin bilgisine sunmaktadır. Okeyy.net en güncel okey salonu olmak için güncel okey makale yazılarını okey dunyasi içerisinde sizlere ulaştırıyor.

Okey Siteleri Sorunları

okeysiteleriTürkiye’de kurulan bir çok okey siteleri vardır. Aile bireylerinin bu Okey Salonlarına bakış açıları internetten olduğu için çok fazla kötü değil die bilinmektedir. Bu okey siteleri ailelerin bakış açılarının farklı olması ise tamamen Okey oyununa dönük olarak yaptığı faaliyerlerden kaynaklanıyor. Seviyenin düşük olduğu okey siteleri yüzünden insanların okey salonlarına bakış açıları çok farklı boyutlara gelmiştir.Ama biz Okeyy.Net bu kötü sitelerin aksine çok iyi projeler geliştirerek bunların tamamen önüne geçmeyi hedefliyoruz. Okey oynamak amaçlı kurulan bir çok okey siteleri bu amacından uzaklaşıp tamamen ticari amaç veya başka bir amaca hizmet haline gelmiş durumdadır.Türkiye’nin en büyük Okey Salonunu kurmayı hedefleyen sitemiz bu alanda gerekli çalışmaları başlatmış bulunuyor bu çalışmalardan olumlu sonuçların alınması halinde Okey odaları kelimesinde güncel çalışmalara başlayarak bir ilki gerçekleştirecektir. Okeyy.Net sizler için hazırlamış olduğu bu projeleride en kısa zamanda sizlerle paylaşacaktır.

Okey Sitelerinde Yönetim

okey hakkinda bilgilerOkeyy.net yönetimi olarak Türk halkı üzerinde oluşan okey siteleri kötüdür profilini silmek amaçlı kaliteli bir okey salonu oluşturmak için sürekli olarak arge/proje bölümünde yeni projeler üreterek bu gelişmeleri sizlerele pyalaşacağız. Bu projelerin hayatda geçmesi daha kaliteli bir okey salonu ortamı hazırlayacaktır. Son zamanlarda revaşta olan online facebook Okey, facebook 101, Mynet Okey gibi sosyal okey siteleri gibi sizlere hizmet vermek amacı ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Sosyal Okey sitelerine göre daha yeni olan sitemiz okeyy.net gerekli alanlarda gerekli değişimleri yaparak sadece okey amaçlı oldugunu ve insanlardan herhangi bir ticari beklentisi olmadığını veya hiç bir kar amacı gütmeksizin bu alanda kendisini geliştire bileceğini gösterecek ve en kaliteli okey siteleri salonlarını kuracaktır.

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

9 Mayıs Cumartesi 2015 tarihinde eklendi, 3.527 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 253 sorgu 0,327 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET