1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okeyde Hızlı Yazma Flood Programı Resimli
okey oyna

Okey, geçmişten günümüze kadar pek çok dönemde oynanmış olan popüler oyunlardan biridir. Oyunun temeli büyük değişimlere uğramadığı için klasik kurallar çerçevesinde oynanabilmektedir. Ancak online okey oynamak, bireylerin yeni sistemler ile tanışıklık göstermelerine neden olmuştur.

Okey Flood Programı Resimli

İnternet üzerinden okey oynamak da oyun kurallarının net bir şekilde devam ettiğini garantilemektedir. Ancak oyunların online şekilde oynanmadı bu alanda yeni ihtiyaçların kendini göstermesi şeklinde bir değişim yaşanmasını sağlamıştır. Flood programı da online okey konusunda kendini geliştirmek ya da bu alanda vakit harcamak isteyen kullanıcıların önlerine gelen ilk programlardan biridir.

Flood Program Avantajları

Okey Flood Programı Resim
Öncelikle okey flood proğramını açıyoruz
Okey Flood Programı Resim 2
Mavi ve kalın olan + işaretine basıyoruz ve hemen 3. resmimize geçiyoruz
Okey Flood Programı Resim 3
Write text yazan tıklıyoruz
Okey Flood Programı Resim 4
Kısa yol: yazan yere kısa yolumuzu tuşluyoruz. Ben ctrl’yi basık tutup 1’e bastım. Aşağıdaki Tamam yazısına tiklayip diğer bölüme geçiyoruz
Okey Flood Programı Resim 5
Metin: yazan yere okey salonunda hızlı yazmak istedigimiz yazıyı yazıyoruz ve tamam diyoruz. Sonrada okey salonumuza geçip yazı yazacagimiz yere tikliyoruz ve ctrl+1 olarak belirttiğimiz kısa yolumuzu klavyeden basıyoruz. Diğer resme bakın şimdi

Bireyler okey sitelerinde vakit geçirdiklerinde bazı kullanıcıların saniyelik aralar ile aynı kelimeleri ya da cümleleri tekrarlayabildiklerini görmektedir. Bu durum normal şartlar altında mümkün olmamaktadır. İşte okey flood programı hızlı yazı yazmayı sağlayarak kendini göstermektedir. Program kullanıcıları belirlemiş oldukları kelimeleri herhangi bir ara vermek zorunda kalmadan daimi şekilde tekrar edebilmektedir. Piyasada okey sitelerinde sohbet bölümlerine hızlı yazabilmek için pek çok farklı isim bulunabilmektedir. Bireyler isimler arasında en basit kullanımlı olanı tercih ederek işlemlerinde avantaj elde edebilmektedir. Tek bir tık ile indirebileceğiniz flood programı için resimlerde önerdiğimiz şekilde hareket edebilirsiniz. Bu sayede minimum vakit kaybı yaşayarak sistem hareketlerinizi de belirlemeniz mümkündür.

Okey Flood Programı Resim 6
Evet gördüğünüz gibi okey flood programımız çalışıyor. CTRL’yi basik tutup 1’e basdığımızda artık yazımız otomatik yazacak ve sizde okeyde hızlı yazabileceksiniz.

Okey Flood Programı Kullanımı

Okey flood programı kullanımı için ilk adımda programın cihazlara indirilmesi gerekmektedir. Herhangi bir ücret olmadan indirilebilen programların çalıştırılma öncesinde virüs taramasından geçirilmesi iyi olacaktır. Program çalıştırılmasından sonra kısa süreli işlemlerin ardından kullanılabilir hale gelmektedir. Kullanımlar için öncelikle + olan yere tıklanarak metin seçimi yapılması gerekmektedir. Sonrasında ise bir kısa yol belirlenmesi gerekmektedir.

Kısa yollar sayesinde sohbet kısımlarında aralıksız şekilde metin yayınlanması mümkün olmaktadır. Tüm işlemlerin yerine getirilmesinden sonra ise onay verilmesi için tamam butonuna basılması gerekmektedir. İlgili butona tıklanmasından sonra bireyler belirlemiş oldukları kısa yol sayesinde programı sitelerde çalıştırabilmektedir. Herhangi bir alanda değişim yapılmak istendiğinde ise bilgisayarın araçlar sekmesinde bulunan programın yeniden açılması yeterli olmaktadır.

İndirmek için okey flood programı indir linkine tıklayın.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 88 sorgu 0,172 saniyede oluşturuldu.