1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Zor
okey oyna

Okey geçmiş yıllardan beridir oynanan bir oyundur. Ancak oyunun şu anki hale gelmesi 1930’lu yıllarda gerçekleşmiştir. Okey oynamak konusunda ülkemizde pek çok farklı alternatif edinmeniz mümkündür. Edinebileceğiniz alternatifler arasında sitemiz de bulunmaktadır. Bedava okey oynamak için en iyi içerikler ve odalar sitemizde yer almaktadır.

Sitemiz içerisinde yerel odalarımızın yanı sıra okey zor gibi farklı isimlerdeki odalarımız da bulunmaktadır. Yerel odalarımızda her ile özel şekilde kurulan sistemlerimiz kendini göstermektedir. Zor isimli odamız da isminden belli olduğu üzere oyunların çekişmeli geçtiği salonlarımızdan biridir. Oda içerisinde genellikle profesyonel oyunları aktif şekilde okey oynamaktadır.

Zor Okey Odası

Okey oynamak ilk zamanlarda sadece şans oyunu olarak görülebilmektedir. Ancak durumun bu şekilde olmadığını anlamanız için sizleri zor okey odasına beliyoruz. Odamızda genel bağlamda daha profesyonel olan isimlerin yer aldığınız daha önce de belirtmiştir. Oyuncuların profesyonel olması uzun süreli ellerin yaşanmasına neden olmaktadır. Oyuncular birbirlerini taşladıkları ya da uzun süreli turnuvalar düzenledikleri için keyifler maksimum derecelere ulaşmaktadır. Oyunun ilk öğrenilme dönemlerinde su odadaki masa oyunlarını seyrederek taktikler kapmanız mümkündür. Profesyonel oyuncular sadece kendilerine gelen taşları takip etmek yerine rakiplerine giden ve ortaya atılan taşların takibini de yapmaya çalışmaktadır. Oyunların kıyasıya rekabet içermesinin temel nedeni de bu olarak gösterilmektedir. Siz de zaman içerisinde bu tip bir oyuncuya dönüşebilirsiniz.

Okey Zor Oyna

Okey zor oynamak konusunda tür konusunda alternatiflerimiz bulunmaktadır. Alternatiflerimiz arasında gerçekleştireceğiniz seçimler neticesinde istediğiniz oyunları anında oynayabilirsiniz. Bu alanda eşli olarak oyun katılımı gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarımız genellikle klasik ve çanak okeyi tercih etmektedir. Yeniliklere açık olan kullanıcılarımız ise tercihlerini genellikle 101 okeyden yana kullanmaktadır. 101 okey, ilk adımda düz okeye benzese de gerek istekalarda bulunan taş sayısı gerek oyun açılımları oldukça farklıdır. Sitemizde oyun kuralları hakkında tüm detayları bulabileceğiniz için 101 okeyi de diğer türleri de rahatlıkla oynayabilirsiniz. Üstelik sitemizde kullanıma açık olan salonlarımız ve okey odalarımızın tümü, akıllı cep telefonlarınıza ve tablet bilgisayarlarınızla da uyumludur.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.