1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Huzurum Okey
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamak isteyen kullanıcılarımız için 2007 yılından bu yana aralıksız olarak hizmet vermekteyiz. Sizler için hazırlamış olduğumuz farklı okey odalarımız sayesinde okeyden aldığınız keyifleri kısa süre içerisinde katlamanızı hedefliyoruz. Üstelik odalarımızın fazla olması hemen her üyemizin rahat bir şekilde okey oynayabilmesini sağlamaktadır.

Online okey odalarımızın kullanımlarının ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz. Huzurum okey odasına giriş yapabilmeniz için sitemize üye olmanızdan başka bir işlem geçekleştirmeniz gerekli değildir. Üstelik sistemlerimiz, kullanım için ücret içermede de kalitesi oldukça yüksektir. Bu sayede hiçbir odamızdaki okey masasında kasma sıkıntıları meydana gelmemektedir. Bu da sıkıntısız ve akıcı olarak oyun oynanmasını sağlamaktadır.

Huzurum Okey Salonu

Okey odalarımızın isimlerini özenli bir şekilde seçiyoruz. Her odamız ismi ile eşdeğer olarak hizmet sunumu yaptığı için kullanıcılarımızın kendilerine uygun olan odayı keşfetmeleri de kısa süre içerisinde gerçekleşebilmektedir. Bu bağlamda Huzurum okey salonunda rahat bir şekilde okey oynamanız garantilidir. Odada çekişmeli maçlardan ziyada kafa dağıtmak için birebir olan karşılaşmalar gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcılarımız oyunları esnasında ya da odanın genel lobisinde seviyeli şekilde iletişim sağlayabilmektedir. İletişimlerinizde kafalarınızın uyuştuğunu fark ettiğiniz kişilerle okey masasına da oturabilirsiniz. Bunun için bir masa açarak istediğiniz arkadaşınızın kullanıcı ismini sistemimize girip onu davet etmeniz yeterli olacaktır. Böylece oyunlarınız daha çok keyif verici şekilde ilerleyebilmektedir.

Huzurum Canlı Okey

Siz de Huzurum okey odamızda canlı okeyin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik sitemizin avantajları sayesinde elde etmiş olduğunuz keyifleri kolaylıkla katlamanız da mümkündür. Öğrneğin salonlarımızda geçirdiğiniz vakit fazla ise, sizi yönetici ekibimizde görmekten mutluluk duyarız. Bu sayede bir yandan oyun oynarken bir yandan da site düzenini korumamızda etkin şekilde rol oynayabilirsiniz. Site içeriklerimiz konusunda VIP üyelik sistemimizin olduğunu da belirtmek isteriz. Yönetici olmak yerine VIP üyelik avantajlarımızdan da yine ücretsiz bir şekilde fayda sağlayabilirsiniz. Sistemlerimizden yararlanabilmek için öncelikle adresimize üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında ekstra hizmet alımları için ise aktif olarak sitemizde görev yapan yönetim birimlerimize mail göndererek işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,140 saniyede oluşturuldu.