1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oy, ortalama: 4,42 / 5)
Okey Plus Oyunu oyna
okey oyna

Okey oynama sistemleri son yıllarda internet sayesinde oldukça gelişmiştir. Siz de gelişmiş sistemlerimizden biri olan okey plus ile kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Sistemlerimizin kullanımı için site üyeliklerini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Üstelik plus seçeneklerimiz ile farklı avantajlar eşliğinde oyun katılımlarınızı da sağmanız mümkündür.

Okey Plus

Normal şartlar altında bilindiği üzere okey dört kişi ile oynanması gereken bir oyun türüdür. Olanaklarımız kapsamında yer alan plus okey sistemlerimiz sayesinde masalarda dört kişi olmasını beklemeden de oyun katılımlarınızı sağlayabilirsiniz. Böylelikle iki ya da üç kişi ile de kesintisiz bir okey macerasına yaşamanız mümkün olacaktır.

okey plus

Okey Plus Mobil Telefondan Oyna

İnternet üzerinden okey oynamak sadece bilgisayar bağlantıları ile gerçekleştirilen bir oyun türü değildir. Günümüzde bilgisayarlardan çok mobil cihazların kullanıldığı gerçeği bulunmaktadır. Siz de okey plus mobil olanakları çerçevesinde oyunlarını anında mobil olarak da oynayabilirsiniz. Bu sisteme göre geliştirilen oyunlar için mobil cihazların markası herhangi bir önem arz etmemektedir. Önemli olan internet bağlantılarının olup olmadığıdır. Böylece işlerim sistemi ne olursa olsun hem akıllı cep telefonlarından hem de tablet bilgisayarlardan okey oynanabilmektedir. Görsel açıdan da oldukça iyi bir tasarıma sahip olan oyunlar, kullanıcılarda adeta bir bağımlılık oluşturmaktadır. Üstelik oyunlara günlük katılımlar neticesinde oyuncular sistem üzerinden ekstra hediyeler ya da ödüller de elde edebilmektedir.

Okey Plus Oyna

Donma gibi sıkıntılar, oyun sisteminin mobile uygun olarak tasarlanması sayesinde görülmemektedir. Üstelik plus okey misafir girişi yapılarak da oynanabilen oyunlardan biridir. Kullanıcılar misafir girişleri neticesinde üyelik işlemlerini es geçerek oyunlarda vakit geçirebilmektedir. Misafir girişi yapılması oyunlarda sohbet edilememesi anlamına gelmemektedir. Misafir girişi ile katılım sağlanan oyunlar ile de seviyeli olarak diğer kullanıcılarla muhabbet edilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik oluş okey oyunu içinde oyunun ana hatları klasik okey ile aynıdır. Bu oyunda da amaç, kurallara uygun seriler oluşturarak eli ilk bitiren olmaktan ibarettir. Ellerin öncelikli şekilde bitirilebilmesi için sadece şansa güvenmek yeterli değildir. Bu alanda rakiplerin hangi taşları attığı da takip edilmelidir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.