1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey mini
okey oyna

Sitemiz içerisinde Okey Mini gibi pek çok farklı odamız bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza özel olarak hazırlamış olduğumuz odalarımızda ekstra hizmet alımlarından seviyeli bir şekilde muhabbet katılımı elde etmeye kadar pek çok avantajımız da bulunmaktadır. Avantajlarımız üye girişi yapan her kullanıcımız için hazırda bekletilmektedir.

Okey Mini odalarımıza giriş yapabilmeniz için sistemimizde diğer üyelerimiz tarafından kullanılmamış bir isim almanız gerekmektedir. Sistemimiz yapacağı öneriler kapsamında sizlere en uygun takma isimlerin bulunmasını da sağlamaktadır. Bu alanda ne yazık ki pasif üyeler yeni üyeliklere engel olabilmektedir. Yeni üyelerimizin kaliteli olarak sitemize giriş yapabilmesi ve sistem doluluğunun önüne geçilebilmesi için on dört gündüz uzun süredir hesaplarına giriş yapmayan üyelerimizin hesapları kapatılmaktadır.

Okey Mini Hızlı Oyun

Okey oynamak her zaman geniş zaman dilimlerinde uzun uzun gerçekleştirilen bir aktivite değildir. Bu neden yüzünden bazı zamanlarda küçük iş molalarında ya da tek oyunluk oyunlara ihtiyaçlar da doğabilmektedir. Adresimizdeki odalarımızdan olan Okey Mini canlı okey sistemlerimiz tam da bu anlar için hazırlanmıştır. Siz de kısa anlarınızı değerlendirmek ve kafa dağıtmak istiyorsanız Okey Mini salonumuzda yer alan masalarda oyun keyfini sürebilirsiniz. Aynı şekilde üyelerimiz salonlarımız içerisinde masa açarak da oyun katılımlarını gerçekleştirebilmektedir. Bu alandaki tercihler tamamen kullanıcılarımıza bırakılmıştır.

Okey Mini Beklemeden Okey

İnternetten oynana okeylerde büyük sıkıntılardan biri olarak masalarda oyuncuların beklenmesi gösterilebilmektedir. Ancak adresimiz diğer odalarında da Mini Okey odamızda da beklemeden oyun katılımları sağlanabilmektedir. Özellikle hızlı bir şekilde oyun girişi yapmak istiyorsanız masa açmak yerine var olan masalardaki boş yerlere oturabilirsiniz. Bu sayede oyunlara istediğiniz hızda giriş yapmanız da mümkündür. Üstelik bu tip odalarımızda oyuncularımız bir hayli seri şekilde oyunların devam etmesini sağlamaktadır. Sitemizde yetki almak veya üyelik seviyenizi VIP konuma eriştirmek için ise sadece yetkililerimize mail atmanız gerekmektedir. Bazı üyelerimiz talepleri için genel sohbet odalarımızı kullanmaktadır. Ancak iletişim sisteminin yanlış olarak seçilmesi neden ile gerekli olan talepler yerlerine ulaşmamaktadır. Bundan dolayı taleplerinizi ancak doğru olarak yapmanızın ardından VIP üye olabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.