1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 4,67 / 5)
Okey Oyun Sosyal Medyada
okey oyna

Okey hem en kolay şekilde öğrenilebilen hem de eğlence değeri oldukça yüksek olan masa oyunlarından biridir. Bu neden yüzünden oyunun tercih edilme oranları oldukça fazladır. sizler de daha önce online okey deneyimi elde etmediyseniz, üyelik işlemlerini birkaç dakika içerisinde arkanızda bırakarak oyun katılımı sağlamaya başlayabilirsiniz.

Site üyeliklerinde sosyal medya avantajı bulunmaktadır. Okey sosyal medya hesapları ile bağlantılı bir şekilde oynanabilmektedir. Böylece sosyal medya girişleri neticesinde kullanıcı fotoğrafı seçmek ya da ek bilgi taleplerini ilgili yerlere yazmak gibi konular üzerinde işlem görülmesine gerek kalmamaktadır. Bilgi aktarımları sosyal medya hesapları üzerinden otomatik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Canlı Okey Odaları

Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından canlı okey odaları bireylerin kullanımlarına açılmaktadır. Okeylerde belli sınırlamaların görülmesi normaldir. Bu alanda öncelikle puanlama sisteminden bahsetmek gerekmektedir. Puanlama sistemi, her oyun kazanımından sonra bireylerin kullanıcı hesaplarına eklenmektedir. Böylece statüleri artan ve oyunlarda daha ciddi olan kullanıcılar belli puan sınırlarına sahip masalara oturabilmektedir. Masa girişleri için herhangi bir ücret talebi yapılmadığının altı çizilmektedir. Bu sayede internetten okey oynamanın ücretli olup olmadığı hakkında kafa karışıklığı yaratan soruların da cevaplanması mümkün olmaktadır. Ayrıca kullanıcıların canlı okey salonlarına giriş yapabilmeleri için siteler sosyal medya üzerinden üye olmaları da şart değildir. Normal üyelikler neticesinde de siteler maksimum kalitede kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Online Okey

Online okey oynamak için bilgisayarlara ya da mobil cihazlara uygulama indirmek konusunda da herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Bu alanda mobil uygulamaların pek çok artı sağladığı kabul edilmelidir. ancak cihazlarında yeterli hafızası bulunmayanlar ya da sadece uygulamayı indirmek istemeyen bireyler işlemlerinde online sistemlerden istifade edebilmektedir. Bu kapsamda tercih edilen cihazın türü herhangi bir değişim yaratmamaktadır. Kaliteli altyapısı olan okey siteleri her cihazdan net bir görüntü üzerinden yayın yapmaktadır. Üstelik oyunlar donma ve kasma gibi problemlerden uzak şekilde oynanabilmektedir. Oyun sırasında radyo dinlemek, diğer oyuncular ile sohbet etmek de üyelerin tercihlerine göre belirlenmektedir. Üyeler ilgili bölümlerin kullanımları için bir zorlama yaşamamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.