1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Okulu
okey oyna

Müşteri memnuniyeti odağı ile çalışmalarımızı devam ettirdiğimiz sitemiz içerisinde pek çok farklı odada okey oynamanız mümkündür. Bu alanda almış olduğumuz taleplere göre odalarımızın sayısını artırmaktan da herhangi bir çekince duymuyoruz. Okey Okulu odamız da son zamanlarda sitemiz içerisinde yıldızı parlayan odalarımızdan biridir.

İçeriklerimizden yararlanmak tüm üyelerimizin eşit şekilde istifade edebilecekleri haklardan biridir. Üstelik sitemize üye olmak sizler için sadece birkaç dakika kaybından ibarettir. Üyelikleriniz için atmanız gereken adımları atmanız halinde 7/24 açık olan Okey Okulu salonu içerisinde oyun katılımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Oyun katılımlarınız için de üyelikleriniz için de sitemize ücret ödemenize gerek yoktur.

Okey Okulu Okey Öğren

Okey Okulu canlı okey oyunları ile oyunun sistemine hâkim olmanızı sağlamaktadır. İsminden de kendini belli ettiği üzere bu alan, oyunlara yeni üyeni alışmaya çalışan kullanıcılarımız tarafından tercih edilmektedir. Üyelerimiz bu sayede farklı odalarda oyun oynayan profesyonellerden önce kendileri gibi acemi oyuncular ile hem site kullanımını hem de oyun sistemini öğrenebilmektedir. Öğrenimler açısından sitemizde gerekli bilgilendirmeler de mevcuttur. Odalarımız sayesinde üyelerimiz anlatımlarımız ile öğrendikleri içerikleri pratik olarak sergileyebilmektedir. Böylece oyunlar giderek pekişmektedir. Ayrıca her zaman belirttiğimiz gibi şans oyunu olmayan okey, ancak sıklıkla oynanması halinde devamlı kazandıran bir grafik elde etmenizi sağlamaktadır.

Okey Okulu Online Okey

Kullanıcılarımız Okey Okulu donmadan okey oynayarak puanlarını da acemilikten kurtarmaktadır. Üyelerimizin ilk kayıtları sonrasında hesaplarında eşit şekilde puan bulunmaktadır. Kullanıcılar ancak oyun katılımları neticesinde kazandıkları eller üzerinden puan toplamaktadır. Böylece farklı üyeler tarafından daha çok saygı gören kullanıcılarımızın kendilerine olan güvenleri de artmaktadır. Kısa sürede statülerinde artış görülen üyelerimiz için yöneticilik fırsatı da sunuyoruz. Okey Okulu odamızda ya da sitemize yer alan farklı alanlarda yöneticilik yapabilmeniz için iletişim sistemlerinden bize ulaşmanız gerekiyor. Mail ile gerçekleştireceğiniz başvurulara ise oldukça kısa sürede geri dönüş yapacağımızı garanti ediyoruz. Böylece oyunlar konusunda kendinizi geliştirirken bir yandan da sitemizde sorun yaşayan diğer üyelerimize yardımcı olabilirsiniz. İsteklerimiz neticesinde aldığını yöneticik yetkisini bırakmanız da mümkündür.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,139 saniyede oluşturuldu.