1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okeye4 Oyna
okey oyna

Okeye4 odalarımız sayesinde online oyunlarınızı kaliteli, konforlu ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Okey sitelerinde farklı isimlerde odalar bulunmaktadır. Sitemiz, bu alanda hem Okeye4 gibi özel masalara hem de yerel olan masalara sahiptir.

Eğer ki memleketinizden insanlar ile ortak oyunlara katılım sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şek Okeye4 canlı okey masalarını tercih etmektir. Okey masalarımızda sadece okey oynamak imkânı bulmazsınız. İçeriklerimiz oyunların daha da eğlenceli hale gelmesini sağlayan eklentiler de bulundurmaktadır. Örneğin müzik dinlemeyi seviyorsanız oyunlar sırasında radyomuzu da aktif hale getirebilirsiniz. Radyo yayınlarımızda görevli olan arkadaşlarımız müzik yayınlarınız bir hayli eğlenceli hale de getirmektedir.

Okeye4 Okey Oyunları

Sitemiz içinde yer alan Okeye4 okey oyunları içerisinde en çok klasik okey tercih edilmektedir. Klasik okeyi hem profesyonel oyuncuların hem de okey oynamayı yeni öğrenen kullanıcıların rağbet gösterdiği alternatiflerden biridir. Bunun yanı sıra kullanıcılarımız için 101 okey sistemimiz de aktif hale getirilmiştir. Ya da tercih ettiğiniz durumlarda klasik okeyi çanak şeklinde veya eşli olarak oynayabilirsiniz. Sitemizde yönetim ekibimiz her an yardıma açıktır. Bu neden yüzünden deneyiminizin olmadığı oyunlara katılım sağlamaktan çekinmenize de gerek yoktur. Üstelik oyunlarımızın kullanımı oldukça basittir. Böylece kısa süre içerisinde okey oyunlarının tamamına hâkim hale gelmeniz mümkün olacaktır. Üstelik bu sayede kullanıcı puanlarınızda da bir hayli yükselme göreceksiniz.

Okeye4 12 Okey

Kullanıcılarımızın Okeye4 okey oynarken elde etmiş oldukları puanlar kıdemlerinde yükselme yaşanmasında etkin rol oymamaktadır. Yükselmeler neticesinde ise daha özel masa katılımları gerçekleştirmeniz mümkün hale gelmektedir. Bu alanda kıdem yükselişleri için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bu alanda da herhangi bir ücret talebimiz yoktur. Puan toplamanız sayesinde statü yükselişleriniz otomatik olarak sağlanmaktadır. Ancak VIP üyelik bu duruma dâhil değildir. Sitemizdeki VIP üyelerimiz arasına katılabilmek için yapmanız gereken şey, yönetici ekibimize mail göndermektedir. Bazı kullanıcılarımız taleplerini genel lobideki sohbet alanlarından yapmaya çalışmaktadır. Ancak bu taleplerin geçerli olmadığını bilmelisiniz. VIP üyelik istemleriniz için geçerli olan talepleriniz mail gönderimi ile gerçekleşmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,130 saniyede oluşturuldu.