1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey istaka
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynayabilmek için pek çok farklı site alternatifi olduğu bir gerçektir. Bu alanda kaliteli sistemleri, ek hizmetleri ve seviyeli sohbetleri önemsiyorsanız sizler için Okey İsteka odalarımızı tavsiye ediyoruz. Yönetim ekibimizin çalışmaları neticesinde adeta baştan yaratılan sitemiz, okey sitelerinde olması gereken tüm detaylara sahiptir.

Okey İsteka genel salonumuzda diğer üyelerimiz ile kaliteli olarak muhabbet edebilirsiniz. Bu sayede ortak bir masa belirleyerek genel salondan oyun katılımı gerçekleştiren üyelerimiz de ulunmaktır. Sitemiz online okey oynama akımından etkilenmiş olsa da sistemlerini bir üst seviyeye taşıyarak bu alandaki farkını göstermeyi başarmıştır. Böylece kullanıcılarımız oyunları hilesiz ve güvenli şekilde oynayabilmektedir.

Okey İsteka Canlı Salon

Okey oynamak tekdüze olarak ilerlediğine belli zamandan sonra insanların canlarının sıkılmasına neden olmaktadır. Okey İsteka canlı salonlarımızda can sıkıntısına karşın geliştirmiş olduğumuz sistemler, kaliteli olarak oyun katılımı elde etmenizi sağlamaktadır. Öncelikle oyun bitimlerinde alınan puanlar neticesinde her daim rekabeti hissetmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra üyelerimiz genel sohbet odalarında anlaşarak bir saat belirleyip her gün aynı masalarda oyun oynayabilmektedir. Oyunlar sırasında yapılan muhabbetler de sıkıntılara karşı birebirdir. Kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz mobil avantajımız ise can sıkıntısı oluşturmak bir yana, üyelerimizin can sıkıntısı hissettikleri anlarda kendini göstermektedir. Böylece her an her yerde okey oynayabilmek avantajı doğmuş olmaktadır.

Okey İsteka Donmadan Oyun

Online okey sitelerinin sorunlarından biri de yazılımlardır. Yazılımları eksik olan sitelerde donmadan veya kasma yaşanmadan oyun katılımı sağlanması mümkün değildir. Ancak Okey İsteka okey oynamak konusunda tüm geliştirmelerini tamamlamış bir adrestir. Bu sayede oyunlar esnasında hiçbir şekilde donma sıkıntısı yaşanmamaktadır. Ayrıca oyunlarda ve site kullanımında üyeliklerinizin seviyesini artırmak da sizin elinizdedir. Oyun katılımlarından sonra kazanılan puanlar kademeli bir şekilde seviyeyi artırmaktadır. Fakat seviye artışı VIP üyelik getirmemektedir. Kullanıcılarımız üyeliklerini VIP hale getirebilmek için yetkililerimiz ile iletişime geçmelidir. Kurulan iletişimler neticesinde siz de sorunsuz ve kaliteli okey oyun garantisi elde edebilirsiniz. Son olarak gönderilen taleplere binaen üyelerimizin yönetimde yetki alması da sağlanmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 76 sorgu 0,130 saniyede oluşturuldu.