1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Istakam
okey oyna

Ülkemizde kadın ya da erkek fark etmeksizin sevilen oyunların sayısı çok değildir. Okey, bu nedenden ötürü oldukça kıymetli bir oyun olarak kendini göstermektedir. Yakın geçmişe kadar sadece gerçek sistemler üzerinden oynanabilen oyun için artık Okey Istakam odalarımızı tercih edebilirsiniz.

Okey oynamak konusunda oldukça büyük bir talep bulunmaktadır. Bu neden yüzünden pek çok site, yapılanma süreçlerini tam olarak bitirmeden hizmet sunumu yapmaya çalışmaktadır. Bu alanda Okey Istakam odalarımızda da site genelimizde de hiçbir eksiğimiz bulunmamaktadır. Böylece kaliteli ve kesintisiz oyunlar için adresimize giriş yaparak istediğiniz süre zarfları içerisinde oyun katılımı sağlayabilirsiniz.

Okey Istakam Okey Oyunları

Bilinen okey oyunları genellikle düz okey ya da klasik okey şeklindedir. Ancak özellikle ülkemiz içerisinde farklı türlerde oyun erişimleri sağlamak da mümkündür. Bu alanda sitemiz içerisinde 101 okey de oynayabilirsiniz. Okey Istakam okey oyunları kapsamında uzun süreli oyunlar için eşli okey de tercih edilebilmektedir. Çanak okey modelinde olan oyunlar özellikle turnuva katılımlarında da kendini göstermektedir. Sitemizde oyun oynayabilmeniz için ilk adımda henüz farklı bir üyemiz tarafından alınmamış olan kullanıcı isimlerini bulmanız gerekmektedir. Tercih etiğiniz kullanıcı ismini sistemimize girdiğinizde adresimiz en olabilecek önerileri sizlere sunmaktadır. Böylece herhangi uzun zaman kaybı yaşamadan sitemiz içerisinde oyun katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak sitemize on dört gün giriş yapmadığınız takdirde üyeliklerinizin silineceğini bilerek hareket etmeniz gerekmektedir.

Okey Istakam Kesintisiz Oyun

Kullanıcıların okey oynamak konusunda pek çok farklı sorunu bulunmaktadır. Var olan sorunların en büyüğü ise oyunlarda donma ya da istenen saatlerde oyun katılımı sağlayamama olarak gösterilmektedir. Okey Istakam kesintisiz oyun garantisi veren odalarımızdandır. Sitemiz içerisinde oyun katılımlarınızın kesintisiz olması, öncelikle adreslerimizin teknik altyapılarının kalitesi ile sağlanmaktadır. Sonrasında ise adresimiz içerisinde 7/24 hizmet sunumu yapabilmemiz ile sağlanmaktadır. Böylece oyun girişleri için belli bir zamana uyum sağlamanız gerekmemektedir. Üstelik oyunlar içerisinde her daim size uygun bir masa bulma seçeneğiniz vardır. İsteklerine göre bir masa açarak farklı kullanıcıları davet etmek kaydı ile de oyunlara başlangıç yapabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 76 sorgu 0,148 saniyede oluşturuldu.