Okey istakam

Okey istakam
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylama Yap)

Okey istakam

odalarımıza hoşgeldiniz.

Okey istakam

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Okey istakam

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey istakam sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey istakam‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Okey istakam Burası.
Daha önceden okey istakam akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi istakam olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü istakam okeyistakam adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterseniz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza istakam olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severseniz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde istakame katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey istakam.

Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git