1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (34 oy, ortalama: 4,65 / 5)
Okey Flood Programı indir
okey oyna

İnternetten okey oynamanın pek çok farklı yolu bulunmaktadır. En kestirme yol ise online sitelere giriş yaparak oyun katılımı sağlamaktan geçmektedir. Kullanıcıların sitelerde zaman geçirmelerinden sonra belli alanlarda değişik hareketler fark etmeleri mümkün hale gelmektedir. Bu bağlamda okeyde hızlı yazmak da listenin üst sıralarında kendine yer bulmaktadır.

Okey Flood Programı İndir

Okey sitelerinin neredeyse tümünde hem genel hem de özel sohbet bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümler belli nedenler yüzünden kullanım açısından sıkıntı oluşturmayacak kurallarla bezenmiştir. Kurallar gereği kullanıcılar arka arkaya yazı yazamamaktadır. Ancak okey flood programı bireyler için oluşturulmuş olan kullanım kuralının istisnası olarak görülmektedir.

okey flood programi

Okey Flood Programı Çalışıyor Mu?

Siz de okey flood programı indirerek sohbet kısımlarında anlık olarak onlarca mesaj yayınlayabilirsiniz. Özellikle kullanıcı ismi değişikliklerinin diğer üyeler tarafından görülmesinde aynı mesajın sürekli şekilde yinelenmesi bir hayli etkilidir. Okey sitelerinin sahip oldukları altyapılar nadir olarak programın çalışmasında sıkıntılar oluşmasına neden olabilmektedir.

Ancak indirme kurulum işlemlerinin tamamlanmasından sonra bu gibi durumlarla karşılaşılma ihtimali oldukça düşüktür. Bireyler programı bilgisayarlarına indirmelerinden sonra kullanmak istedikleri metin konusunda seçim yapmalıdır. İstenen her metin seçimi gerçekleştirmek mümkündür. Metin seçimlerinden sonra kıs yol belirleme işlemleri sıradaki yerini almaktadır. Böylece tamam butonuna basan kullanıcılar mesajlarını saniyeler içerisinde maksimum sayıda diğer üyelere gönderebilmektedir.

Okey Flood Programı Ücretli Mi?

Flood programı kullanım açısından okey tutkunlarına büyük kolaylıklar yaşatmaktadır. Bu neden yüzünden programların ücretli olup olmadığı merak konusu haline gelmiştir. Ancak programlar için herhangi bir ücret istenmemektedir. Üstelik belli kullanım süresinin dolmasından sonra da ücret ödemek gibi bir zorunluluk kendini göstermemektedir. Böylece siz de bedava okey flood programı indir.

Programların bilgisayarlarda kapladıkları alan da bir hayli küçüktür. Bu sayede program kullanımları esnasında hafıza, sıkıntı yaratmamaktadır. Kullanıcılar yeni metin eklemek konusunda da sınırlarla canlarını sıkmak zorunda kalmamaktadır. Tam olarak bireysel şekilde yönetimi gerçekleştirilebilen programlar istenildiği zamanlarda silinebilmektedir. Programların indirilmesinde, kullanımında ya da silme işlemlerinde bireysek şekilde herhangi bir zarar ile karşılaşılma ihtimali bulunmamaktadır.

Okey programı indirmek için lütfen linke tıklayın: okey net flood programı

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 85 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.