1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Arkadaşların Burada
okey oyna

Okey oyunu bireysel şekilde oynanabilecek oyun türlerinden biri değildir. Maksimum dört kişinin varlığı ile devam edilebilen oyun bu nedenden ötürü arkadaş konusunu gündeme getirmektedir. Gerçek hayatta bireylerin her daim dört arkadaşını bir arada bularak okey oynamaları mümkün değildir.

Gerçek okey salonlarında ise 4.yü arayan farklı insanların masalarına oturmak herkes tarafından tercih edilmemektedir. Bu nedenler yüzünden okey arkadaşları bazı bireylerin oyun katılımları konusunda sorunlar yaşamalarına neden olmaktadır. ancak oyun tercihlerinde online sistemlerin kullanılması bireylerin hiçbir sorun yaşamdan istedikleri anlarda okey katılımı sağlamalarını garantilemektedir.

Online Okey ile Yeni Arkadaşlar Edin!

İnternet üzerinden okey oynamak için sitelere üye olunması gerekmektedir. Her sitede bulunmasa da kaliteli olanlarında seviyeli bir sohbet ortamı elde etmek de mümkündür. Bu sayede kişiler otunlar sırasında yeni arkadaşlar edinebilmektedir. Okey arkadaşı bulmak görüşülmese bile aynı zaman dilimlerinde sisteme giriş yaparak aynı masalara oturmak konusunda bir artı yaşatmaktadır. Bu sayede sizler de devamlı olarak farklı kişiler ile okey oynamak yerine yeni tanıştığınız insanlar ile okey masalarına oturabilirsiniz. Kaliteli sitelerde sohbet odalarında genel ve özel görünümler bulunmaktadır. Kişiler kafalarının uyuştuğu diğer oyuncular ile yine seviyeli olmak kaydı ile özel konuşmalar da yapabilmektedir. Özel konuşmalar özellikle ortak olarak oynanan oyunlarda kazanmak açısından bir artı oluşturmaktadır.

Kendi Arkadaşlarınla Okey Oyna!

Kişilerin canlı okey oynamak için her daim farklı kişiler ile tanışmalarına da gerek yoktur. Sitelerde özel masa açma sistemleri çalışmaktadır. Özel bir masa açılarak gerçek hayatta fa görüşülen arkadaşlar ile sanalda da olsa bir masa etrafında oyun oynanabilmektedir. Bu sayede özellikle farklı yerlerde bulunan arkadaşlar ortak bir aktivitede buluşmuş olmaktadır. Gerçek arkadaşlar ile oyuna oyunlarda sohbet ortamının daha renkli olması, oyunların da daha eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Ancak her zaman olduğu gibi oyunların ne şekilde ve kimlerle oynanacağı her daim kullanıcı tercihleri ile belirlenmektedir. İsteyen kullanıcılar oyun katılımlarını klasik okey yerine 101 okey üzerinden de gerçekleştirerek arkadaşları ile aynı şekilde zaman geçirebilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.