1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 56
okey oyna

İnternet üzerinden canlı şekilde okey oynamak son beş yılda maksimum seviyelere ulaşmıştır. Sektöre gelen talep yoğunluğu yeni siteler üzerinden de okey oynanmasını mümkün hale getirmiştir. Bu alanda yıllardan beridir vermiş olduğumuz hizmet kalitesini sizlere sunuyoruz. Sitemize üye girişi yaparak Okey 56 canlı okey oyunlarından 7/24 kesintisiz şekilde fayda sağlamanız mümkündür.

Okey sitelerinde üyelerin gizlilik koşulları bulunması gerekmektedir. Politika olarak üyelerimizin verilerini maksimum derecede koruyoruz. Böylece üyelerimiz Okey 56 salonlarımızda da yerel olmayan salonlarımızda da güvenli bir şekilde oyun oynayabilmektedir. Sistemlerimizi güncelleyerek vermiş olduğumuz güvenlik garantisi, kötü yazılımlar ile sitemizde hile yapımının da önüne geçmektedir.

Okey 56 Ücretli Mi?

Okey piyasasının son dönemlerde karşı karşıya kaldığı en önemli sorunlardan biri de ücret konusudur. Pek çok site, ücretsiz olduğunu iddia ederek sonraki dönemlerde üyelerinden ücret talep edebilmektedir. Sitemiz bu alanda gerçek manada ücretsiz olarak yayın yapan adreslerin başında bulunmaktadır. Okey 56 genel salonu ve diğer salonları kullanıma sokmamızın tek nedeni eğlencedir. Adresimizde herhangi bir finansal kaygı olmadığı için de ücret talebi gibi istemlerimiz bulunmamaktadır. Üstelik sitemiz içerisinde elde edebileceğimiz VIP üyelik avantajlarından da para istemiyoruz. Amacımız sadece kaliteli ve konforlu bir ortamda okey oyunlarının en kaliteli hallerini oynamanızdan ibarettir.

Okey 56 Okey Fırsatları

Sitemizde oynayacağınız oyunların keyif derecelerini artırmak için Okey 56 gibi memleketlere özel salonlarımız bulunmaktadır. Siirt için açılmış olan adresimiz içerisinde merkez ve ilçelerde ikamet eden pek çok Siirtli kullanıcımız okey oynarken bir yandan da muhabbet edebilmektedir. Adresimiz, kullanıcılarımızın muhabbet sistemlerini devamlı olarak kontrol etmektedir. Böylece sohbetler sırasında küfürlü konuşma ve farklı üyeleri rahatsız etmek gibi sıkıntılar yaşanmamaktadır. Üyelerimizi genel toplum ve site kurallarımız kapsamında saat sınırlaması olmaksızın yeni edinmiş oldukları arkadaşları ile konuşabilmektedir. İçeriklerimize eklediğimiz ikram bölümümüz ise kullanıcılarımızın sohbetlerine ayrı bir eğlence katmaktadır. İkram sistemimiz sayesinde üyelerimiz, muhabbetleri sırasında diğer üyelerimize içecek ikram edebilmektedir. Oyunlar esnasında yapılan bu gibi jestler sayesinde kullanıcılarımızın oyunları daha da eğlenceli hal almaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,128 saniyede oluşturuldu.