1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 55
okey oyna

Sitemizin online okey konusunda gerçekleştirmiş olduğu atılımlar, oyuncu sayımızda maksimum bir artış yaşanmasını sağlamıştır. Siz de Okey 55 canlı okey oyunlarını kaliteli olarak adresimizde oynayabilirsiniz. Oyunlarımızda uzman kadromuz sayesinde yenilediğimiz yazılımlarımız kullanılmaktadır. Böylece site salonlarımızda donmadan okey oynayabilirsiniz.

Okey 55 okey oynamak için yerel özellikteki açmış olduğumuz salonlarımız arasındadır. Samsun plaka ismi ile açmış olduğumuz salonumuz aynı zamanda radyo dinleyerek okey oynamak özelliğini de bulundurmaktadır. Radyo yayınları online şekilde çalmaktadır. Ekranlarda yer alan Player ile dinlenebilen radyo yayınları anında durdurulabilmektedir. Bu sayede üyelerimiz oyunlarında o günkü ruh hallerine göre müzik dinleyip dinlememe kararı alabilmektedir.

Okey 55 Puanlı Oyun

Okey oynamak hem bir şans hem de zekâ oyunudur. Bu neden yüzünden üyelerimiz arasında kısa sürede rekabet hissedilmeye başlanmaktadır. Hizmetlerimizde rekabet, puanlı sistemlerimiz ile yakından görülmektedir. Okey 55 salonlarımızda ve diğer odalarımızda kazanılan her oyun puan anlamına gelmektedir. Üstelik okey ile bitmek elde edilen puanların daha fazla olmasını sağlamaktadır. Kullanıcılarımız belli puan edinimlerinden sonra ise seviyelerini yükseltebilmektedir. Bu sayede seviyesi yüksek olan üyelerimiz odalarda daha saygın bir konum elde edebilmektedir. Siz de sitemiz içerisinde daha çok oyun oynayarak kısa süre içerisinde seviyelerini yükseltebilirsiniz. Yazılımlarımızın güncel olması sayesinde hilesiz olarak sunabildiğimiz oyunlarda kazanmak için özel totemler geliştirmeniz de mümkündür.

Okey 55 Maksimum Eğlence

Okey 55 oynamak kullanıcılarımıza maksimum eğlence sağlamaktadır. Öncelikle adresimiz içerisinde özellikle eşli olarak oynana oyunlarda heyecan doruklarda yaşanmaktadır. Oyunlarımızda rekabetin hissedilmesi masalardaki muhabbetin de artmasını sağlamaktadır. Siz de muhabbetleriniz sırasında gerek rakiplerinize gerek farklı oyunculara küçük puanlarla ödemeler yaparak ikram gönderebilirsiniz. İkramlar, üyelerimizin sosyallik oranlarını artırmaktadır. Bunun yanı sıra adresimiz içerisinde eğlence hiçbir zaman sona ermemektedir. Hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Böylece uyku tutmadığı anlarda anında salonlarımıza giriş yapma ihtimaliniz doğmaktadır. Üstelik sitemiz mobile de uygun olduğu için oyun katılımlarını her yerden sağlayabilirsiniz. Katılımlar için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ve site kullanımı ise adresimizde tamamen ücretsiz hizmetlerimiz arasındadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.