1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 37
okey oyna

Hayat şartları her geçen gün biraz daha zorlaşmaktadır. Bu neden yüzünden insanlar gerek okul, gerek iş yüzünden aktiviteler için dışarı çıkmaya zaman bulamamaktadır. Online olarak okey oynamak fırsatı yaratan adresimiz ve Okey 37 genel salonumuz sayesinde üyelerimiz dışarı çıkmak zorunda kalmadan da keyifli zaman geçirebilmektedir.

Okey oynamak hem sistemi hem de eğlenceli yapısı sayesinde kadın – erkek pek çok kullanıcının vazgeçilmez aktivitelerinden biridir. Adresimiz bu aktivitenin daha eğlenceli bir hal alabilmesi için aralıksız şekilde çalışmalar yürütmektedir. Bu bağlamda Okey 37 gibi yerel salonlar açmamız mümkün olmuştur. Okey 37 salonumuzda Kastamonulu üyelerimizin bir araya gelmesi gibi diğer salonlarımızda farklı şehirlerde yaşayan üyelerimiz oyun oynayabilmektedir.

Okey 37 Okey Zevki

Okey oyununun eğlenceli olarak devam edebilmesi için oyunlarda donma sorununun yaşanmaması gerekmektedir. Bu sorun oyunun istenen derecede seri olarak oynanmamasına neden olmaktadır. Sitemiz yazılım ekibimiz ile ortak çalışmalar düzenleyerek Html5 sistemine geçiş yapmıştır. Bu sayede Okey 37 canlı okey keyfi donmadan saklanılabilmektedir. Üstelik sitemize mobil olarak bağlanmanız durumunda da hizmet alımlarınızda donma sorunu ile karşı karşıya gelmeniz mümkün değildir. Sizlerin okey keyfinin artması için oyunlarınız sırasında sohbetlerinize ikramlar ekleyebilmenizi de sağladık. İkram menümüzde yer alan içecek ikramlarımız sayesinde anında farklı üyelerimize ikramlar göndererek arkadaşlıklar kurmanız mümkündür.

31 Okey Salonu

Okey kuralları üzerinde değişim göstermeyen kalıplaşmış oyun sistemlerinden biridir. ancak oyunların online şekilde oynanması pek çok yeniliğin de takip edilmesini gerekli kılmaktadır. Yönetimde olan arkadaşlarımız piyasa ile alakalı olan güncellemeleri yakından incelemektedir. Bu sayede 37 Okey salonumuzda ve diğer salonlarımızda sizler için hep en iyi ve en güncel sistemleri sunmamız mümkün hale gelmektedir. Hizmetlerimiz arasında sadece okey oyun türlerini çeşitlendirmek de bulunmamaktadır. Adresimizde müzik tutkunları için radyo yayınlarımız da yer almaktadır. Reklam olmadan sadece müzik yayını yapan radyomuz, iletişim seçeneklerine de sahiptir. Bu sayede bir taraftan okey oynarken diğer taraftan, radyoda çalmasını istediğiniz parçaları bildirebilirsiniz. Üstelik radyo yayınları için cihazlarınıza Player indirmeniz de gerekmemektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,139 saniyede oluşturuldu.