1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 38
okey oyna

Okey oynamak için dışları çıkmak, kafelerin ve oyun salonlarının hizmet saatlerine uyum sağlamak site hizmetlerimiz sayesinde sona ermiştir. Yazılımcı arkadaşlarımız adresimizi 7/24 hizmet verebilecek hale getirmiştir. Bu sayede Okey 38 gibi şehirlere özel olarak hazırlamış olduğumuz odalarımız içerisinde oyun oynanabilmektedir. Üstelik oyun katılımlarınız tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Okey 38 genel salonumuz içerisinde Kayseri’den adresimize üye olmuş kullanıcılarımız buluşmaktadır. Yerel salonlar her üyemize alakalı olduğu şehirden oyuncularla oyun oynayabilmek fırsatı yaratmaktadır. Okey oynamak muhabbetlerle güzelleştiği için sizi yerel salonlarımıza bekliyoruz. Üstelik yerel salonlarımızda sohbet menümüz içerisinde yer alan ikram avantajlarımızdan da faydalanabilirsiniz. İkramlarımız kullanıcılarımızın birbirileri ile daha kısa sürede tanışıklık kurmalarını sağlamaktadır.

Okey 38 ile Okey

Okey oynamak konusunda oyuncu bulmak, sektörde bilinen tabirle 4.beklemek en büyük sıkıntılar arasında bulunmaktadır. Adresimiz, internet üzerinden okey oynamak konusunda uzun zamandır hizmet vermektedir. Böylece üye sayılarımızın artması sağlanmıştır. Üye sayısındaki artışımız ise sitemiz içerisinde de Okey 38 canlı okey odalarımız içerisinde de her daim oyun oynanabilmesini mümkün hale getirmiştir. Böylece sizler de sıkıntı yaşamadan oyun katılımlarınızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca yazılımlarımızın güncel, ağımızın geniş olması okeydeki donma sorunlarının çözülmesini de sağlamıştır. Odalarımızın dolu olduğu anlarda bile üyelerimizin oyunlarında hiçbir aksama ya da sohbetlerinde geç gönderimler gibi sorunlarla karşılaşılması mümkün değildir.

38 Okey

Online olarak okey oynanabilmesi için kurmuş olduğumuz 38 Okey odalarımıza mobil cihazlarınız ile de bağlanabilirsiniz. Adresimizin bağlantı avantajları internet olan cihazlardan aralıksız şekilde oyun katılımı gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca sitemizde tek hizmet türümüz farklı okey türleri de değildir. Politika olarak üyelerimizin oyunlar sırasında eğlenceli anlar yaşamalarını da istiyoruz. Bu neden yüzünden adresimiz içerisinde yayınlarını aksatmadan devam ettiren radyomuz da yer almaktadır. Radyo yayınlarımıza bağlanabilmeniz için sayfalarımızdaki Player sisteminin başlama butonuna basmanız yeterlidir. Böylece en keyifli şarkılar bir tık ile dinlenmeye başlanabilmektedir. Aynı şekilde yayınlarımızı kapatarak müzik dinlemeden de oyunlarımıza katılım gösterebilirsiniz. Oyun salonlarımızda yapılan sohbetlere katılım göstermek istemeyen üyelerimizi için sohbetleri sonlandırma ayarlarımız da bulunmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,125 saniyede oluşturuldu.