1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 36
okey oyna

Okey kültürü ülkemizde uzun zamandan bu yana bulunmaktadır. Ancak oyunlar genellikle kadınların tercih etmediği mekânlarda oynanmaktadır. Bunun yanı sıra mekânların hizmet süreleri olduğu için erkekler de istedikleri anlarda oyun erişimi sağlayamamaktadır. Bu gibi sorunları olan bireyler Okey 36 genel salonumuzda 7/24 okey erişimi sağlayabilmektedir.

Kullanıcılarımız için site tasarımımıza dikkat etmemiz sayesinde her yaş grubundan üye edinimini sağlayabiliyoruz. Kolay kullanım özelliklerimizin yanı sıra adresimizde nezih bir ortamımız da bulunmaktadır. Okey 36 gibi yerel salonlarımızda böylelikle sohbetlerden rahatsız olunması ya da sohbetlerin istenmeyen şekillerde yapılması mümkün değildir. Böyle durumlara yönetici arkadaşlarımız anında müdahale etmektedir.

Okey 36 Okey Oyunları

Okey oyunları klasik, diğer bir tabirle düz okey ile başlamaktadır. Sitemiz içerisinde ilk kez okey oynayan kullanıcılarımızın büyük bir bölümü de oyunlarına bu tür ile merhaba demektedir. Oyunlarımız esnasında diğer üyelerimiz ile konuşan acemi okey oyuncuları, kısa sürede oyunun kurallarına hâkim olabilmektedir. Üstelik Okey 36 canlı okey odalarımız yerel olanlardan biridir. Böylece kullanıcılar hemşerileri ile oyun katılımı sağlayabilmektedir. Üyelerimizin yerel odalarda sohbet etmek konusunda daha rahat davranması, bu tip odalarda oyun öğrenimlerinin daha kolay şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde davranarak düz okeyin haricinde çanak ya da 101 okey gibi oyun türlerinin sistemlerini öğrenmeniz de kısa süre içinde sağlanabilmektedir.

Okey 36 Sınırsız Okey

Okey oyunları için sitemiz içerisinde sağladığımız en iyi fırsatlardan biri de sınırlarımızın olmamasıdır. Oyun katılımları için sizin müsait olduğunuz herhangi bir saat içeresinde sitemize giriş yapmanız yeterlidir. Her an masa edinimi sağlayabileceğiniz adresimizde farklı oyuncular da aktif olmaktadır. Böylece Okey 36 okey oynamak saat sınırlamalarına uymayı zorunluluktan çıkarmaktadır. Oyunlarınız sırasında yeni arkadaşlar edinerek sosyal çevre bakımından da kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Muhabbetlerinizin daha eğlenceli olabilmesi için sohbet menümüzde ikramlarımız bulunmaktadır. Okey puanlarınız ile hem rakiplerinize hem de yeni arkadaşlarınıza bu alandan ikramlar gönderebilirsiniz. Sitemiz tamamen eğlence amaçlı kurulmuştur. Bu neden yüzünden canlı okey oyunlarımız da diğer ekstra hizmetlerimiz de tamamen ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,132 saniyede oluşturuldu.