1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 11
okey oyna

Ülkemizde yaşamın pahalı ve stresli olması insanların eğlenmek için farklı şekillerde hareket etmelerini zorunlu kılmıştır. Adresimizde yer alan hizmetlerimiz sayesinde en eğlenceli masa oyunlarından olan okeyi ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Üstelik Okey 11 genel salonu gibi yerel salonlarımızda yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz.

okey-11

Oldukça uzun zamandan beridir piyasa içerisinde yer alan adresimizi yakın geçmişte yeniden güncelledik. Böylece adresimiz içerisinde grafik görünümleri ve kalite bakımından maksimum seviyede ulaşmış olduk. Üstelik yenilenen yerel odalarımız ile Okey 11 gibi olanakları da sizlere sunmaya başladık. Siz de sitemize üye girişi yaparak en kaliteli ve güncel yazılımları tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Okey 11 Bilecik

Okey 11 Bilecik için gerçekleştirdiğimiz projelerden biridir. Sitemizde farklı memleketlerden pek çok üyemiz bulunmaktadır. Genel odalarımız olmasına karşın insanlar hemşerilerine karşın kendilerini daha yakın hissetmektedir. Bu neden yüzünden adresimize ülkemizde yer alan tüm şehirleri sıralı bir şekilde kattık. Siz de Bilecik salonumuzda kaliteli okey avantajının yanı sıra yeni ahbaplıklar kurmak avantajını da yakalayabilirsiniz. Adresimizde yer alan oyunlarımızda mükemmel kalite garantisini de gönül rahatlığı ile verebiliyoruz. Kalite garantimiz sadece bilgisayar girişlerini de kapsamıyor. Sohbetli olarak oynayacağınız oyunlarınızda mobil cihazlarınızdan da destek alabilirsiniz. Sitemiz mobil olarak da yüksek görüntü kalitesini sağlayabilecek donanımlara sahiptir.

Okey 11 Bilecik Salonu

Bilinçli okey oyunları oynamak için Okey 11 Bilecik salonu içerisinde faaliyet gösteren kullanıcılarımız puanları ile de konuşulmaktadır. Adresimiz içerisinde sunumlarına başladığımız hizmetlerimizden biri de puanlı sistemimizdir. Oyunları kazanmanızdan sonra her daim kullanıcı hesaplarınıza puan eklemeleri yapılmaktadır. Puanı yüksek olan kullanıcılarımız ise diğer üyelerimize göre daha ön plandadır. Siz de düzenli oyunlarınız ile sitemizde puanlarınızı artırabilirsiniz. Üstelik oyunlar sırasında hemşerileriniz ile konulurken okey taktikleri almanız da mümkündür. Sitemiz özel hizmetleri arasında yer alan VIP üyelik sistemimiz de ücret istemeden tanımladığımız fırsatlardan biridir. Üyeliklerinizi VIP hale getirmek için yönetim ekibimize bir talepte bulunmanız yeterlidir. Diğer işlemler, yönetici arkadaşlarımızın uygunluk bildirimlerinden sonra tarafımızda kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.