1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 14
okey oyna

Okey oyunu ve sitemiz içerisinde bulunan Okey 14 gibi farklı odalarımız hakkında bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz. Sektörün en eskilerinden biri olarak içeriklerimizi güncel tutarak sizlere hem pratik hem de hilesiz olarak oynanabilecek okey oyunları sunabiliyoruz. Üstelik sunumlarımız karşılığında ücret de talep etmiyoruz.

okey-14

Online okey oynamanın değişmez adresi olan sitemiz içerisinde üyeliklerinizden sonra istediğiniz oranlarda okey oynayabilirsiniz. Oyun katılımlarınız için sizden bir salon ya da oda tercih etmenizi istiyoruz. Bu alanda pek çok alternatifimiz bulunuyor. Ancak Okey 14 Bolu salonu gibi yerel nitelik taşıyan odalarımız diğer salonlarımıza göre her daim daha çok talep görüyor.

Bolu Okey 14

Türkiye’nin en gelişmiş okey ağlarından birine sahip olmamız sayesinde yerel odalarımızda hemşerileriz ile kolaylıkla tanışmak fırsatı elde edebiliyorsunuz. Sohbetleriniz isteklerinize göre şekilleniyor. Ayrıca Okey 14 canlı okey oyunları sırasında ya da oyunlar öncesinde arkadaşlarınıza ikramlar göndermeniz de mümkün. İçecek menüsünden seçim yapılmasından sonra gönderilen ikramlarımız sayesinde yeni arkadaşlıkların temelini de atabilirsiniz. Yerel okey odaları hakkında yapmış olduğumuz proje kapsamında bulunan Okey 14 odalarımız içinde en son güncellemelere sahip olan oyunlar bulunmaktadır. Böylece okey sitelerinin aşamadığı sıkıntılardan biri olarak gösterilen oyunlarda donma problemleri adresimizde bulunmamaktadır. Siz de ücretsiz olarak sitemize üye olup bu alanda bizleri test edebilirsiniz.

Okey 14 Bolu Genel Salonu

Online okey oynamanın zevkini artıran unsurların başında muhabbet neredeyse ilk sıralarda yer almaktadır. Sitemiz editörleri bu neden yüzünden sohbet alanlarına büyük titizlik göstermektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz titiz çalışmalar sayesinde Okey 14 okey oynarken kaliteli ve seviyeli bir sohbet ortamı da elde etmiş olursunuz. Siteminizin yönetim ekibi de oldukça kalabalıktır. Böylece sohbet sistemlerinde küfürlü konuşmalar yapılmamaktadır. Sitemiz, okey oyununun hem farklı yaş grupları hem de kadınlar tarafından da tercih edildiğinin farklındadır. Bu neden yüzünden argo kelimelerle bile sohbet alanlarında aktif olmak kesinlikle yasaktır. Siz de sitemizin kurallarına uygun olarak hareket ettiğinizde son yazılımlar ile desteklenen kaliteli okey türlerine bedava olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Bu Sayfada 26 sorgu 0,361 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net - Okeyy.NET