1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 4,33 / 5)
Okey 06
okey oyna

Okey, ülkemizde her merkezden talep edilen masa oyunlarından biridir. İnternet sitemiz sizler için yapmış olduğu çalışmalar sonrasında her merkez için özel bir salon elde etmeyi başarmıştır. Okey 06 Ankara salonumuz da belli olduğu üzere Ankaralı olan üyelerimiz tarafından kullanılmaktadır.

okey-06-ankara-salonu

Yerel odaların gerekliliği farklı forum adreslerinde tartışılmaktadır. Ancak insanların aynı memleketten olan insanlara karşın daha sıcakkanlı oldukları bir gerçektir. Bunun bilincinde olduğumuz için editörlerimizden de destek alarak Okey 06 salonunu 7/24 kullanılabilir bir hale getirdik. Böylece ne zaman canınız isterse sitemize üye olmak kaydı ile o zaman içerisinde okey oynayabilirsiniz.

Okey 06 Ankara Salonu

Sitemiz, Türkiye içerisinde hem en hızlı gelişen hem de varlığını oldukça uzun zamandır koruyabilen adreslerden biridir. Bu bağlamda edinmiş olduğu tecrübe sayesinde adresimiz içerisinde pek çok avantajın kullanımı mümkündür. Okey 06 Ankara okey avantajlarından biri turnuvalardır. Adresimiz içerisinde oldukça fazla sayıda Ankaralı kullanıcımız bulunmaktadır. Üyelerimizden gelen istekler çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz turnuvalar okeyin oldukça çekişmeli oyunlara sahne olabileceğini kanıtlamaktadır. Özellikle profesyonel olan oyuncuların yer aldığı masalarda, oyunlar uzun sürelerde tamamlanmayabilmektedir. Diğer kullanıcılarımız masalara konuk olarak, oyunca olan üyelerimizin dikkatini dağıtmadan oyunları izleyebilmektedir. Özellikle acemi oyuncularımız bu tip yöntemlerle kendilerini geliştirerek puanlarında yükselme de kaydedebilmektedir. Puan yükselmeleri sayesinde farklı odalarda okey oynamasının yanı sıra saygınlık artışı da elde edilmektedir.

Ankara Online Okey

Okey 06 salonumuz ile sunumunu yapmış olduğumuz oyunlarımız tamamen onlinedır. Yani sitemizdeki oyun kullanımlarında herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Aynı sistem mobil girişleriniz için de geçerlidir. Bu sayede hem zahmetsiz hem de ücretsiz okey keyfini adresimizde yaşayabilirsiniz. Okey sırasında yapılan muhabbetlerin eğlenceli hal almasında sitemiz içindeki ikram sistemimizin büyük bir rolü olduğunun farkındayız. Henüz kullanmadıysanız siz de diğer üyelerimize çay ya da diğer içeceklerimizi ikram ederek güzellik yapabilirsiniz. Adresimizde yer alan ikramlarımız anında gönderilebilmektedir. Gönderimlerinizden sonra siz de ikram kabulü yaparak Ankaralı yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sohbetlerde seviyeli olmaya dikkat ettiğiniz üstece sitemiz herhangi bir müdahale de yapmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 78 sorgu 0,110 saniyede oluşturuldu.