Okey 06

Okey 06
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)

Okey 06 Ankara Salonu hakkında yazımız ile sizlere okey oyunu hakkında ufak bilgiler vererek sizleri Okey konusunda En güncel bilgilere ulaştırıyoruz.

Okey 06 Ankara Salonu

okey-06-ankara-salonuTürkiye’nin gelişen Okey ağına Okeyy.net olarak giriş yaptığımız günden bu güne Okey Oyunları hakkında en gücen bilgileri sizlere sunarak bu alan içerisinde ne kadar çok iddalı bir Okey Sitesi olduğumuzu gösterdik. Okey Oyunları içerisinde Olan Okey 06 Ankara Salonu ile de sizler için gelişen bu tarz Okey 06 Ankara Salonu içerisinde yer almak için yapılan Okey projelerimizi Okey Odaları içerisinde hayata geçirdik. İnsanların internetten yapmış olduğu Okey 06ile sizler için mükemmel bir okey oyunu haline getirdik. Peki bunu hale getirmek için Okey editörlerimizin hazırlamış oldukları güncel yazılar ile sizlerin bu alan içerisinde faha farklı bir tarz yapmaya çalıştık. Bu tarz sebebi ile insanların birbirine ihtiyaç duyup nefis bir okey oyunu için girdikleri Okey Salonları yeni projeler geliştirmektedir. Okey 06sizleri Ankaralı hemşerilerinizle buluşturmak için hazırlanmıştır.

 

farkli okey sitesiOkey 06İnsanların Okey oynaması için hazırlamış olduğumuz Okey 06 Ankara Salonu içerisinde birbirleri ile tanışma imkanı ve Okey 06ile yapılan bu tarz değişiklikler sayesinde insanların Okey oynarken daha zevk aldığı ve Okey Sitesi içinde her türlü eğlece faaliyerlerini yapa bildiği çok Güzel Okey Odaları Kurduk. Okeyy.Net olarak bu yazılarımız sayesinde insanların girmiş oldukları bu Okey 06 Ankara Salonu bu tarz ” Okey 06 Ankara Salonu ” ile bilgilendirimesi ve Bilinçli Okey kullanıcıları projeleri hayata geçirilmektedir. Bu yazılarımızın hepsi bu amaç ile yazılmış Okey yazılarıdır. Okey 06her insana hitap eden harika bir Okey Odaları yazısıdır. Okey 06 Ankara Salonu yazımzıda sizlerin bilgilenmesi amacı ile yazılmış orjinal Okey Sitesi Yazılarıdır. İnsanlar bu tarz yazılarla Okey 06 Ankara Salonu en güzel şekilde oynamaları sağlanmıştır. Okey Sitesi içinde Okey Oyunları başka bir güzeldir. Bu güzellikten sizlerde ücretsiz Okey imkanı ile faydalana bilirsiniz. Okey insanların stres atmasına bire bir gelir çünkü Okey Sitesi içerisinde Adana Okey 06 Ankara Salonu ile oynarken aynı zamanda sohbet edebilir yeni insanlarla tanışa bilir. Bu farkındalıkdan sizlerde yararlana bilirsiniz. Sizleri de okey Sitesi içerisinde görmek isteriz. Okey Odaları içerisinde sizlerde bu ücretsiz Okey imkanından faydalana bilirsiniz. 02 ile sizlere Okey 06 Ankara Salonu ile ilgili Bilgiler verdik. En harika okey tabiki nerede Okeyy.net içerisinde sizleride burada misafir etmekten keyif duyuyarız.

Okey 06

okey-06-ankara-salonu2

Okey 06 odamızı öneriyoruz salonumuz sizler için 7/24 online bir sekilde hizmet vermektedir. O zaman ne yapiyoruz hep beraber canlı okeyin tadına okeyy.net ile varıyoruz ve Okey oynamanın zevkine variyoruz. Haydi Salonlarımıza Bekliyoruz Sizleri.Oyunu oynamak hiç bu kadar zevli olmamıştı !ikram yazarak salonumuzda kullanacaginiz komutları görebilir ve arkadaslariniza rakı, şarap, çay, ayran, meyvesuyu ve hatta kahve bile ikram edebilirsiniz.4 kişilik bir oyundur. oyunun temel mantığı aynı renkteki taşları sıra ile dizmeye ve ayrı renkteki aynı numaralı taşları kullanarak bir dizi oluşturmaktır. Okey Oyunu taşları 4 ayrı renkten oluşmaktadır. 1’den 13’e kadar giden ve her renk için iki takım bulunan 104 adet taş mevcuttur. 2 tane “yalancı okey” olarak adlandırılan taş ile beraber; okey toplam 106 adet taş ile oynanılmaktadır. Elini en çabuk bitiren oyuncu oyunu kazanır. Bu salonun adı okey 06 ama biz okeyy.net yaziyoruz google amcaya cunku google amca biraz inatcı :)

Gelen aramalar:
  • okey06
  • OKEYY NETT
  • okey 06
  • www 06okey com
  • gökkuşağı okey
  • okey gökkuşağı
  • 06 okey
  • okey06 com
  • OKEY O6
  • ankara okey 06
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git