1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Mersin Okey
okey oyna

Sitemiz içerisinde oldukça farklı odalarımız bulunmaktadır. Bu sayede kendinize en uygun olduğunu düşündüğümüz oda içerisinde oyun katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yerel salonlar olarak adlandırdığımız Mersin okey odalarımız da kalabalık olan salonlarımızdandır. Mersinli olan kullanıcıların tercih ettiği odada 7/24 aralıksız olarak okey oynanabilmektedir.

Odalarımızın tamamı online oyunlarda sitemizi seçen üyelerimiz için tasarlanmıştır. Ayrıca geçen zamana karşın halen odalarımızın kullanımından hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bu neden yüzünden sitemizde istediğiniz şekilde oyun oynamayı sürdürebilirsiniz. Mersin Okey salonunda aynı şehirde bulunan diğer oyuncularımız ile iletişim kurmanız da mümkündür. bu sayede gerçek hayatta bulamayacağını okey arkadaşlarını online sistemler aracılığı ile zorlanmadan bulabileceksiniz.

Mersin Canlı Okey

Okey odalarımızın tamamında olduğu gibi Mersin için açmış olduğumuz odada da canlı okey oynama olanaklarımız bulunmaktadır. Mersin canlı okey sayesinde bu alanda kendinizi geliştirmeniz de mümkündür. Düzenli olarak oyun oynayan kullanıcılarımızın taş dizimi konusunda ellerinin daha pratik hale geldiği bir gerçektir. Bunun yanı sıra sistemimiz seri oluşturması muhtemel olan taşları yan yana koyarak size yardımlarda da bulunmaktadır. Böylece sitemiz profesyonel olan oyuncular tarafından olduğu kadar okey konusunda acemilik dönemlerinde olan kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir. Siz de bizimle okey oyun deneyimi elde etmek istiyorsanız bağlantılarınızı hem mobil hem de bilgisayar destekli olarak yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir hizmet ayrımımız bulunmamaktadır.

Mersin Okey Mobil Okey

Üyelerimiz için sistem gelişimlerimizde Mersin Okey mobil bağlantılarının kaliteli olmasını sağlayarak devam etmekteyiz. Teknik altyapımız sayesinde artık elde etmiş olduğunuz mobil sistem üzerinden de oyun oynayabileceksiniz. Oyun oynamanın yanı sıra mobil bağlantılarınız sitede diğer kullanıcılarımız ile sohbet etmenize de herhangi bir mani teşkil etmemektedir. Bunlara ek olarak mobil bağlantılarınız neticesinde de bilgisayar girişleri neticesinde de VIP üyelik elde edebilirsiniz. Sitemizde yer alan VIP üyelik sistemlerinin kullanılabilir hale gelebilmesi için sadece geçerli bir talep oluşturmanız gerekmektedir. Taleplerinizin geçerli olarak algılanabilmesi için ise isteklerinizi yönetim ekibimize anlaşılır bir dil ile iletmek zorundasınız. Yönetim ekibimizin iletişim bilgileri sitemizde yer almaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.