1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)
Ailem Okey
okey oyna

Okey, sadece belli yaşı geçmiş arkadaş gruplarında oynanan bir oyun değildir. Aile oyunu olarak da bilinen okey, 7’den 70’e her yaş grubundan insanın dikkatini çekmektedir. Sitemizdeki Ailem okey salonumuz da okey oynamak isteyen kullanıcılarımıza ücretsiz şekilde hizmet sunumu yapmaktadır.

Sitemiz içerisinde bulunan odalarımıza isim seçimlerini nedensiz yere koymamaktayız. Odalarımızın isimleri, içerikler konusunda bilgi edinmenizi sağlayacak şekilde seçilmiştir. Ailem okey salonu bu alanda aile fertlerinin tercih edebileceği kaliteli salonlarımızdan biridir. Ailem isimli salonumuzda da hizmetlerimiz 7/24 zaman farkı olmaksızın verilmektedir. Kullanıcılarımızın hizmet alımı için dikkat etmeleri gerekli olan tek husus sitemize üye girişi yapmaktır.

Ailem Seviyeli Okey

Okeyin hemen her yaş grubundan insan tarafından oynandığından daha önce de bahsetmiştir. Bu da bir masada farklı yaş gruplarının oturmasına neden olabilmektedir. Kullanıcılar oda tercihlerinde kararlarını doğru olarak verdiklerinde kendileri ile ortak düşünceli insanlarla aynı masada bulunabilmektedir. Böylelikle oyunlar esnasında eğlenceli şekilde muhabbet etmek de mümkün olmaktadır. Ailem canlı okey odamızda seviyeli oyunlar bulunmaktadır. Odamız içerisinde isminden de belli olduğu gibi aile fertleriniz ile ortak bir masada buluşmanız mümkündür. Bunun yerine ailenizi aratmayacak muhabbetler yapabileceğiniz yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Her salonumuzda küfürlü ve argo konuşmama kuralımız vardır. Ancak Ailem salonumuzda bu konuya ekstra dikkat edildiğiniz söyleyebiliriz.

Ailem Okey Salonu

Ailem okey oynamak için yapmanız gereken ilk işlem sitemize üye girişi yapmakla başlamaktadır. Üye girişlerinden sonra salonlarımız arasından Ailem salonunu bulmalısınız. Genel lobiye geldiğinde sizler için hazırlamış olduğumuz okey oyun türlerini, oyunların devam ettiği masaları ya da oyuncu bekleyen masaları görebilirsiniz. Hızlı bir şekilde oyun girişi yapabilmek için boş bir masaya oturmanız mümkündür. Ancak aileniz ya da yakın çevreniz ile ortak bir masada oturmak istiyorsanız yeni bir masa açmanız gerekecektir. Kullanıcılarımız tercihleri ne şekilde olursa olsun ekstra hizmetlerimiz ile oyun kalitelerini yükseltebilmektedir. Bu alanda özellikle radyo yayınlarımız ile oyunların daha da uzamasını sağlıyoruz. Böylelikle boş zamanlarınız hem keyifli hem de para harcamadan değerlenebilmiş olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,746 saniyede oluşturuldu.