1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Ustalar Okey Oyna
okey oyna

Canlı okey oynamak için online siteler arasında pek çok alternatif türemiştir. Alternatiflerin çok olması iyi ve kötü yönden kullanıcıları etkilemektedir. Öncelikle bireyler siteler sayesinde kolay yoldan oyun erişimi elde edebilmektedir. Ancak her site kaliteli olmadığı için oyunlar esnasında donma ve oyundan atılma gibi sıkıntılar ile karşılaşılması mümkündür.

Alternatif sitelerle vakit kaybetmek yerine Ustalar okey gelen salonumuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Okey oynamak sadece oyun katılımı demek değildir. Oyun katılımlarının yanı sıra eğlenceli zaman geçirmek de önemlidir. Sohbet sistemimiz sayesinde yeni okey arkadaşları bulabilir, onlarla birlikte bireysel ya da ortak olarak aynı masalara oturabilirsiniz.

Ustalar Okey Salonları

Ustalar okey odalarımız tamamen sizlerin memnun olması için kurulmuştur. Bu nedenden ötürü kullanım kolaylığı sağlanabilmesi için gerekli olan özen gösterilmiştir. Böylelikle siteye üyelik sırasında da oyun girişleri sırasında da sıkıntı yaşamadan işlemlerinizi halletmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca salonlara giriş için açılan üyeliklerden hiçbir şekilde ücret istenmemektedir. Mail adreslerinizi vermenizden sonra uygun bir kullanıcı ismi belirlemeniz oyun içeriklerine erişiminiz için yeterli olacaktır. Üstelik oyun salonumuza Ustalar ismi ile giriş yapmanız da mümkündür. Bu giriş bir nevi deneme süresi olarak görülebilmektedir. Salon hizmetlerimizden memnun kalmanız halinde bahsedilen üyelik işlemlerini yerine getirerek birkaç dakikanızı ayırıp siteye üye olabilirsiniz. Bu konuda yaşanan sıkıntılar için yönetim ekibi ile iletişim kurmanız da olanaklar dâhilindedir.

Ustalar Okey ile Ailece Keyif

Online okey oynamak sadece tanımadığınız insanlar ile gerçekleştireceğiniz bir aktivite değildir. Ustalar okey salonlarımızda oldukça seviyeli bir ortam bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü özellikle evlerinde okeyleri bulunmayan aileler, salonumuza giriş yaparak rahat ve kolay bir şekilde ailecek okey keyfi sürebilmektedir. Girişler için her evde birden fazla bilgisayar olmasını elbette ki beklemiyoruz. Ancak aile bireylerinin hemen her birinde akıllı cihazlar olduğunu tahmin ediyoruz. Bu neden yüzünden aile okey keyifleri için yapmanız gereken tek şey mobil cihazlarınız ile sistemimize giriş yapmaktır. İlk giriş işlemlerinizden sonraki on dört gün içerisinde sitemizi ziyaret etmediğiniz takdirde üyelikleriniz otomatikçe silinmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,127 saniyede oluşturuldu.