1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 oy, ortalama: 4,71 / 5)
Farklı Okey
okey oyna

Okey oynamak uzun zamandır aynı tekdüzelik eşliğinde süren bir etkinliktir. Buna rağmen heyecanını kaybetmeyen oyun, artık değişik eklentiler ile farklı bir eğlence avantajını da tutkunlarına sunmaktadır. Siz de internet üzerinden okey oynamanın tasına vararak farklı deneyimlere merhaba diyebilirsiniz.

Online okey sitelerinde verilen hizmetler farklı okey türlerini elde etmek konusunda bir hayli etkilidir. Bunun yanı sıra klasik okey oyunu değişik hizmetlerle olduğundan daha eğlenceli hale getirilebilmektedir. Bu alanda yapacağınız tercih alacağınız hizmeti de belirlemektedir. Biz işe öncelikle okey türlerinde değişim göstermek isteyen kullanıcılar için açıklamalar yaparak başlayacağız.

Değişik Okey Türleri

Süregelen çanak okey ya da klasik okey yerini yavaş yavaş 101 okeye bırakmaktadır. Farklı okey türlerinden biri olan 101 temelde klasik okey gibi görülmektedir. Taş sayısında değişim olmadan oynanan oyun, dağıtımlar esnasında farkını göstermeye başlamaktadır. Normal okey göre kullanıcılarına daha çok taş veren 101’de amaç istekalarda taş kalmayana kadar oyunu devam ettirmektedir. İstekalardaki taş serilerin puan toplamı 101 ettiğinde, kullanıcılar taşlarını masaya dizmeye başlamaktadır. Dizim işlemleri neticesinde hatalı hareketler ceza puanı alınmasına neden olmaktadır. Oyun sonucunda en düşük puana sahip olan birey oyunun kazananı olmaktadır. Bundan dolayı kullanıcılar oyun süresinde ceza almamaya çalışmaktadır. Böylece klasik okeyden farklı heyecanlar yaşamak 101 okey ile mümkün hale gelmektedir.

Farklı Okey Siteleri

Kaliteli ve farklı okey siteleri ile oyunlarınızda fark yaratmanız da mümkündür. Günümüzde okey sitelerinin sayısı oldukça fazladır. Ancak kalite konusunda ayrım yapmanız, site isimlerinin bir hayli azalmasını sağlamaktadır. Bu bağlamda öncelikle site içeriklerini kontrol etmeniz önerilmektedir. İyi bir okey sitesinde radyo yayınları olmazsa olmazlar arasındadır. Kalite seviyesi yüksek olan okey sitelerinin özel DJ avantajı sunduğu da bilinmektedir. Ayrıca kaliteli bir site verdiği hizmetlerde farklı oyuncular ile sohbet edebilmenizi de sağlamaktadır. Donma sorunları da olmayan kaliteli sitelerde oyun keyifleri 7/24 ara vermeden devam etmektedir. Sitelerde üye sorunu olmadığı için hemen her saat diliminde aktif şekilde okey oynayan kullanıcılara rastlamak kolaylıkla gerçekleşen bir olgudur.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,715 saniyede oluşturuldu.