1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy, ortalama: 4,38 / 5)
Canlı Okey Salonları
okey oyna

Okey, günümüzde farklı şekillerde oynanabilen oyunlar arasında başı çekmektedir. Oyunun ne şekilde oynanacağı ise tamamen tercihlerinize göre belli olmaktadır. Canlı okey oynamak isteyenler halen reel salonlara gidebilmektedir. Ancak gerçek olarak oynana okeylere erişim için belli saat aralıklarına uyum sağlamak ya da ev ortamını terk etmek gerekmektedir.

Bireylerin evlerinin konforunda canlı ve gerçek şekilde okey oynamaları da mümkündür. Canlı okey oynayabilmek için internet bağlantısı ve bir bilgisayar olması yeterlidir. Üstelik bilgisayar yerine mobil cihazların kullanımı da mümkündür. İstediğiniz herhangi bir okey sitesine üye olmanızın artından aralıksız şekilde okey keyfi sürmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca okeyin internetten oynanması herhangi bir hile yapılabilmesine ya da değişik kuralların üretilmesine neden olmamaktadır.

Canlı Okey Odaları

Canlı okey salonlarına katılım sağlamak gece gündür her saat diliminde gerçekleştirilebilen işlemler arasında yerini almış durumdadır. Bu sayede bireyler okeye 4.bekleme gibi büyük olarak görülen sorunlardan birinden de kurtulmuş olmaktadır. Çünkü okey salonları internetin olduğu hemen her yerden farklı insanlar tarafından kullanılabilmektedir. Böylelikle her saatte farklı insanlar ile tanışıp okey oynamak mümkün olmaktadır. Sohbetler, odalarda yer alan chat bölümlerinden yapılmaktadır. Tercihlere göre sohbet bölümlerinin tamamen kapatılması ve oyuna odaklanılması da mümkündür. Bu bağlamda site üyelerine herhangi bir zorlama yapılmamaktadır. Kontrol kurallar kapsamında olmak kaydı ile tamamen kullanıcılara bırakılmaktadır.

İnternetten Canlı Okey Oyna

İnternetten okey oynayabilmek için üyelik bir şart da değildir. Kullanıcılar ilk başlarda site deneyimlerini misafir girişi yaparak da elde edebilmektedir. Ancak canlı okey odalarında alınan galibiyetler misafir girişlerinde daimi olarak kalmamaktadır. Bu neden yüzünden farklı sosyal medya hesapları ile birlikte bağlanılarak ya da üyelik formunun doldurulma aşamasını geçirerek üyelik yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Üyelikler neticesinde bağlantıların mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan sağlanması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra site üyeleri puan kazanımları neticesine farklı okey salonlarının kapılarını açabilmektedir. Puanlar yükseldikçe profesyonel hale gelen oyuncular, kendileri gibi yüksek puanlı olan oyuncular ile birlikte turnuvalar düzenleyerek okeyi daha da eğlenceli bir hale getirebilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 1,140 saniyede oluşturuldu.