1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Eskişehir 26 Okey Oyna
okey oyna

Masa oyunlarının bir kısmı öğrenimi zor olduğundan ötürü tercih edilmemektedir. Bir kısmı ise kadınların ilgisini çekmemektedir. Ancak okey, kadın ve erkeklerin ilgisini çeken, aynı zamanda da öğrenilmesi en kolay masa oyunlarından biridir. Eskişehir okey oynamak isteyen kullanıcılar sitemiz sayesinde bu alanda deneyim kazanabilirler.

Hizmete sunmuş olduğumuz Eskişehir okey odalarımızda elde ettiğiniz pek çok farklı avantaj bulunmaktadır. Örneğin oyun katılımlarınızı hem eşli hem de bireysel şekilde sağlayabilirsiniz. Ortaklı ya da eşli oyunlar, özellikle ortağınızı tanımanız halinde bir hayli keyifli geçmektedir. Sitemiz, yeni tanışıklıklar edinebilmeniz için ise sohbet bölümünü aktif hale getirmiştir. Böylece gerçek arkadaşlarınızı beklemek zorunda kalmadan kendinize okey oynamak için yeni arkadaşlar da bulabilirsiniz.

Eskişehir Okey Oyna

Eskişehir okey oynamak için izlemeniz gereken yol oldukça kısadır. Öncelikle oyun girişlerinde en çok merak edilen sorulardan biri olan ücret konusuna açıklama yapmamız faydalı olacaktır. Sitemiz, kullanıcılarından ilk üyeliklerinde de ileriki zamanlarda da hiçbir ücret talebinde bulunmamaktadır. Bu neden yüzünden gönlünüz rahat bir şekilde okey oynamanın keyfini sürebilirsiniz. Keyifleriniz için üyelik için istemiş olduğumuz bilgileri vererek sitemize üye olmanızı istiyoruz. Üyeliklerinizden sonra kendi masanızı açmak ya da salonumuzda diğer üyelerimiz tarafından açılmış olan masalara oturmak konusunda serbestsiniz. Böylece oyun katılımlarınızda isteklerinizi önde tuttuğumuzu da kanıtlamış olmaktayız.

Eskişehir 26 Okey

Kullanıcılarımızın Eskişehir canlı okey oynayabilmeleri için sitemizdeki temel kurallara uyum sağlamaları yeterlidir. Diğer üyeleri rahatsız etmemek ya da küfürlü konuşmamak gibi uyması kolay olan kuralların tümü sitemizde yer almaktadır. Bunun yanı sıra kurallara uymamanız halinde belli yaptırımlar göreceğinizi de belirtmemiz gerekir. Sitemize üye olmanız halinde devamlı aynı pozisyonda kalmak zorunda da değilsiniz. Öncelikle okey oynayarak kıdeminizi artırmanızdan sonra yöneticilerimize talep göndererek VIP üye haline gelebilirsiniz. Ya da sizleri de aramızda yönetici olarak görebiliriz. Eskişehir okey odalarımızda yönetici olarak yetki almak için de talep göndermenizi istiyoruz. Taleplerinizin incelenmesinden sonra sizleri bekletmeden yanıt verdiğimiz için iki alanda da istediğiniz sonuçlara beklemeden ulaşabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.