1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Elazığ 23 Okey Oyna
okey oyna

Elazığ okey odalarımız sayesinde kaliteyi tek bir adreste bulmanızı sağlıyoruz. Öncelikle odalarımıza hoş geldiniz. İsminden de belli olduğu üzere sitemizde farklı odaların yanı sıra şehitlere özel odalarımız da bulunmaktadır. Böylece tanış olduğunuz yeni arkadaşlarınız ile arkadaşlıklarınızda ortak noktalarınız da artabilmektedir.

Sitemizde bulunan okey sistemimizin tek artısı yeni arkadaşlıklar edinmeniz değildir. Elazığ canlı okey hizmeti vermek için tasarlamış olduğumuz sistemler de bir hayli kalitelidir. Sistemlerimizin kalitesi sayesinde üye girişleriniz sonrasında dâhil olduğunuz oyunlarda kasma sorunu yaşamanız mümkün değildir. Kasmadan akıcı bir şekilde okey oynayabilmek için sistem girişlerinizi hatasız şekilde gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Elazığ Okey

Sitemizi Elazığ okey oynama sitelerinden ayrıdan temel özelliklerimizden biri de cana yakın olmamızdan ileri gelmektedir. Öncelikle biz bu işi kar amaçlı yapmıyoruz. Eğlence amacı ile çıktığımız bu yolda, sizlerden ücret isteminde de bulunmuyoruz. Cana yakın ve üyelerimizde iç içe olduğumuzun göstergesi olarak sizlere yöneticilik teklifi de yapıyoruz. Eğer ki odalarımızda sıklıkla aktif olabilecekseniz, site yöneticiline ilgi duyuyorsanız zaman kaybetmeden bizlere yazın. Üstelik yönetici olmanız sitede oyun oynamanıza bir engel de teşkil etmemektedir. İsteyen üyelerimiz için yöneticilikten başka hesap kıdemlerini yükseltmek avantajımız bulunmaktadır. Bu avantaj ise VIP üyeli başvuruları neticesinde kullanıma açılmaktadır.

Elazığ Canlı Okey Odası

Kullanıcılarımızın Elazığ canlı okey oynamak için masalarda illa ki dört kişiyi bekleme şartına uymaları gereksizdir. Oyun kuralları gereğince dört kişilik oynanmaktadır. Ancak masalarda iki kişi biriktiğinde de oyunların başlatılması mümkündür. Bu sayede salonda iyi anlaştığınız bir arkadaşınızla karşılıklı olarak oyun oynama avantajınız da doğmaktadır. Hizmet sunumlarımızda size herhangi bir sınır koymaya çalışmıyoruz. Ancak sitemizde de düzen için belli kurallarımız bulunuyor. Bu kurallar içerisinde sitemizin seviyesinin ve saygınlığın korunması ile bir hayli önem arz ediyor. Siz de oyunlarınız esnasında küfür etmeyerek ya da konuşmak istemeyen üyelerimizi rahatsız etmeyerek aslında kurallarımıza uyum sağlamış oluyorsunuz. Gördüğünüz gibi hazırlamış olduğumuz kurallar sizlerin oyun oynamasına mani olacak ve uyması zor maddelerden de meydana gelmiyor.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.