1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Edirne 22 Okey Oyna
okey oyna

Okey oyunu Türk oyun tutkunlarının en çok sevdiği oyunlardan biridir. Sitemiz sayesinde okeye her an erişim sağlamanız mümkün hale gelmiştir. Üstelik Edirne okey odalarımızda sizinle aynı bölgeden insanlar ile okey oynayabilirsiniz.

Ülkemizin en çok sevilen oyunlarından biri olması nedeni ile piyasada farklı siteleri bulmanız mümkündür. Ancak Edirne canlı okey salonumuzun kalitesini diğer sitelerde bulmak ihtimaliniz çok düşüktür. Bunun nedeni ise özverili çalışmalarımıza dayanmaktadır. Verdiğimiz hizmetlere hazırlık sürecini uzun tutarak teknik olarak eksiksiz bir site oluşturmayı başardık. Böylece sizler için dört dörtlük sunumlar yapabiliyoruz.

Edirne Donmadan Okey Oyna

Donmadan okey oynamak istiyorsanız tamamen doğru yerdesiniz. Sitelerde donma, bir diğer deyişle ise kasma sorunu altyapı yetersizliklerinden kaynaklanmaktadır. Edirne okey oynamak için sitemizi seçen kullanıcılarımız bu neden yüzünden donma sıkıntısı ile baş etmek zorunda kalmamaktadır. Oyunlara katılım için sizden istediğimiz tek şey internet bağlantınızın kaliteli olmasıdır. Çünkü çalışmalarımız sayesinde internet bağlantınız kesilmediği ya da bağlantı yaptığınız cihazlarda sorun olunmadığı sürece oyunlarda donma yüzünden canınız sıkılmayacaktır. Sitemizde canınızın sıkılmasına engel olan hizmetlerimizden biri de sohbettir. İstediğiniz kullanıcılar ile genel salonumuzda isterikleriz ile ise özel olarak iletişim kurabilirsiniz. İki iletişim sisteminde de sınırlarınızı koruduğunuz ve diğer üyelere rahatsızlık vermediğiniz sürece bizim için herhangi bir müdahale nedeni de doğmamış olmaktadır.

Edirne 22 Okey

Edirne okey odalarımızda üyelerimizin masa konusunda farklı alternatiflerin olmasına da özen gösterdik. Bu sayede oyun kazanarak toplamış olduğunuz puanlar neticesinde kendiniz gibi kıdemli olan diğer üyelerle özel masalara oturabilirsiniz. Puanlarınızın bir anda belli işlemler yaparak yükselmesi mümkün değildir. Hizmetlerimizden ücret istemediğiniz için puanlarınızı yükseltmek için daha çok oyun kazanmalısınız. Ayrıca sitemizde oyun oynamaktan memnun kalmanız halinde üyeliklerinizin seviyesini VIP olarak yükseltmeniz de mümkündür. VIP üyelik başvurularınızı yönetici arkadaşlarımıza yapmanız gerekmektedir. Başvuruları inceleyen arkadaşlarımız sizlere kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapmaktadır. Ancak gereken şartlara uyum sağlayan üyelerimizin VIP hizmet alması konusunda sıkıntı yaratmadığımız için cevaplarımız genellikle olumlu olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,151 saniyede oluşturuldu.