1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Çorum 19 Okey Oyna
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamak istiyorsanız Çorum okey salonlarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Son birkaç aydan bu yana okey sitelerinin üyelerinden ücret talep etmeleri gündeme gelmektedir. Ancak Çorum salonumuzda da diğer salonlarımızda da halen ücret talep etmiyoruz. Böylece oyunlarımıza tamamen ücretsiz olarak katılım göstermeyi sürdürebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde bulunan salon listelerimizde en çok katılımcıya sahip olanlardan biri de Çorum okey oynama odasıdır. Siz de oda içerisine giriş yaparak hem tanıdıklarınız ile hem de tanımadığınız insanlar ile okey oynayabilirsiniz. Üstelik sitemizde bulunan farklı okey çeşitleri, oyunlardan alacağınız keyiflerin katlanmasını da garantilemektedir.

Çorum Okey

Çorum canlı okey kategorimizde, bireysel katılımlar ile sitemizdeki kullanıcı puanınızı artırabilirsiniz. Bunun yerine eşli okey de oynamanız mümkündür. Oyun alternatiflerimizin sayısının fazla olması her defasında farklı bir sistem üzerinden oyun katılımı yapabilme şansınızı doğurmaktadır. Böylece oyun içerisinde hiçbir şekilde sıkılmazsınız. Ayrıca sistemimizde kullanım kolaylığına da olabildiğince dikkat ettik. Gösterdiğimiz altyapı dikkati neticesinde oyun bağlantılarınız, katılımlarınız ya da masa açma işlemleriniz bir tık neticesinde sağlanabilmektedir. Üstelik sitemizi deneyimleyerek memnun kalıp kalmadığınızı anlamanız da mümkündür. Sistemimiz, memnun kalmadığı için odalarımıza 14 gün giriş yapmayan üyelerimizin hesaplarını kaldırmaktadır. Bu neden yüzünden üyelikleriniz sırasında uzun süreli düşünerek ya da iptal gibi sistemleri halletmelerinize gerek bulunmamaktadır.

Çorum Canlı Okey

Sitemizin okey konusunda hizmet arası vermediğini bilmenizde de fayda bulunmaktadır. Yani oyun katılımlarınızı 7/24 sağlayabilmeniz mümkündür. Çorum okey odalarında her saat diliminde farklı kullanıcılar bulacağınız için artık ne zaman canınız istiyorsa o zaman bedava okey oynayabilirsiniz. Odalarımızın en yoğun olduğu zamanlar akşam ve gece saatleridir. Buna karşın oyunlarınız sırasında donma sorunu ile karşı karşıya kalmamanızı garanti edebiliyoruz. Sabahın erken saatleri ile en sakin zamanlarımızı oluşturmaktadır. Sakin olan zamanlarda beklemeden oyun oynayabilmeniz için sizlere bir öneride bulunacağız. Bu gibi anlarda masa açarak oyun katılım sürenizi uzatırsınız. Ancak hazır olarak bulunan masalara oturmanız beklemeden oyun katılımı sağlayarak diğer kullanıcılar ile oyunlara başlamanızda olumlu etki sunmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,130 saniyede oluşturuldu.