1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 3,50 / 5)
Aydın 09 Okey Oyna
okey oyna

Aydın okey oyunu için genel okey kurallarının tümü geçerlidir. Oyun klasikte olduğu gibi dört kişi ile oynanmaktadır. 106 adet taştan oluşan okey, sırası ile tüm oyuncuların başlangıç yapabilmesine imkân tanımaktadır. Sitemiz, bu alanda kurmuş olduğu sistem üzerinden kaliteli şekilde hizmet sunumuna devam etmektedir.

Okeyin nasıl oynandığı hakkında tüm kullanıcılarımızın eşit derecede bilgi sahibi olmadığının farkındayız. Bu neden yüzünden hem sitemizde bulunan açıklamalar sayesinde hem de yönetim ekibimizin yardımları ile oyun kurallarınınım kısa sürede kavranması sağlanmaktadır. Aydın canlı okey, gerçek kullanıcıların oturduğu sanal masalar etrafında oynanmaktadır. Üstelik oyunlar sırasında kullanıcılarımızın birbirileri ile iletişime geçmesi de mümkündür.

Aydın 09 Okey

Kullanıcılarımızın Aydın okey odalarında birbirileri ile sınırsız olarak muhannet etmelerine imkân tanıyoruz. Ancak sohbet içerisinde uymanız gereken bir takım kurallar olduğunu bilmeniz gerekiyor. Örneğin konuşmalarınızda dikkat etmeniz gereken ilk husus küfürdür. Sitemizin sohbet odalarında küfürlü konuşma yaptığı tespit edilen üyelerimiz siteden uzaklaştırılmaktadır. Bu neden yüzünden diğer üyelerimizin de rahatı için argo konuşmalara ve küfre müsemma göstermiyoruz. Sohbetler konusunda bilmeniz gereken bir diğer şey ise sohbet etmek zorunda olmadığınızdır. Sistem gereğince tüm üyelerimizin mesajlaşma bölümleri aktif hale getirilmektedir. Ancak üye girişleriniz neticesinde sohbet ayarlarını pasif hale getirmeniz mümkündür. Bu sayede mesaj gönderemeyeceğiniz gibi diğer üyelerden gelen mesajları da almazsınız.

Aydın Donmadan Okey

İnternet bağlantıları ile okey oynayan kullanıcıların en çok şikâyet ettiği konuların başında donma sıkıntıları gelmektedir. Pek çok oyuncu bu neden yüzünden masa arkadaşları tarafından seri oynamadığı için uyarı almaktadır. Ancak Aydın okey oynamanız sırasında bu gibi bir uyarı almanız mümkün değildir. Site altyapımız sayesinde donmadan okey oynamanızı sağladık. Böylece oyunlarınızdan aldığınız keyifler de artmaktadır. Üstelik oyunlar donmadığı için strateji belirlemek ya da totem yapmak konusunda da kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Unutmayın ki okey sadece gelen taşlar ve şans üzerinden kazanılan oyunlardan biri değildir. Profesyonel okey oyuncularımız ortada bulunan taşları takip ederek kendilerine belli bir yol haritası çizmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,810 saniyede oluşturuldu.