1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Artvin 08 Okey Oyna
okey oyna

Okey, 106 adet taş, bir adet zar ve 4 isteka ile oynanan masa oyunlarından biridir. Artvin okey oynama sitemiz, oyun sistemlerinden zarı çıkarmıştır. Gerçek hayatta oynanan okeyde zar, oyuncu sırasını ya da taş dağılımını belirlemek için atılmaktadır. Ancak internetteki okeyde bu işlemleri sistem otomatik bir şekilde yapmaktadır.

Sitemizde oynanan okey oyunlarınızda yazılımlarımızı düzenli aralıklar güncellemeye özen gösteriyoruz. Böylece Artvin okey oyunlarında kazanmanız sadece şansınız ve uyguladığınız strateji üzerinden mümkün oluyor. İçeriklerimiz hilelere karşın korumalı olduğundan ötürü oyun katılımlarınızda hile sorunu yaşamayacağınızın garantisini de verebiliyoruz.

Artvin Okey

Artvin okey salonu hemşerileriniz ile birlikte okey oynayabilmeniz için kurulmuştur. Tarafımızca kurulan salonda, sohbet avantajınız bulunmaktadır. Böylece hemşerileriniz ile okey oynarken bir yandan da onlarla muhannet edebilirsiniz. Bu sayede pek çok oyuncunun tanıdık çıkması da mümkündür. Ayrıca sitemizde Artvin merkezinin yanı sıra ilçelerinin de aktif olarak oyun katılımı sağladığı odalar yer almaktadır. Odalarda bulunan masalarımız ile oyun oynayabilmeniz için üye girişleri ve masa seçimleri yapmanız gerekmektedir. Masa seçimlerinde bir diğer alternatifiniz de masa açmaktır. Açtığınız masayı özel hale getirebilmek için tanıdığınız oyuncuları sistemimiz üzerinden davet edebilirsiniz. Bu sayede oyunlarınız esnasında bildiğiniz insanlar ile muhabbet etmek şansınız da doğmaktadır. Muhabbet etmeyi tercih etmediğiniz anlarda sohbet bölümünü kapatmanız sizi muhabbetlerin dışında tutacaktır.

Artvin Okey Oyunu

Sitemizde Artvin canlı okey salonumuz her an hizmet vermektedir. Böylece yakın çevrenizle ya da farklı insanlar ile her an okey oynamak gibi bir avantajı elinizde bulundurabilirsiniz. Sitemizde bulunan okey odalarının ayrı yöneticileri bulunmaktadır. Yönetici kadromuz genişlemeye devam ettiği için odalarda, farklı sitelerde görülen seviyesiz muhabbetler yapılmamaktadır. İsterseniz siz de yönetim ekibimize bildiri göndererek yönetici yetkisi alabilirsiniz. Yetkilerde tercihimiz daha önceden yöneticilik yapmış olan üyelerimizden yanadır. Ancak bu alanda oldukça istekli ve hızlı kavrayan üyelerimiz de bulunmaktadır. Bu neden yüzünden şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz. Son olarak salonlarımızda yönetici olmanız, oyun katılımlarınıza mani olmayacağı iççin iki işlemi bir arada yürütmeniz mümkündür.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,141 saniyede oluşturuldu.