1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 4,33 / 5)
Amasya 05 Okey
okey oyna

Amasya okey oynanabilmesi için açmış olduğumuz odamızda, il merkezinden de Amasya ilçelerinden de pek çok kullanıcımızı ağırlamaktayız. Kullanıcılarımızın odalarımızda okey oynamalarının yanı sıra diğer üyelerimiz ile sohbet ederek eğlenceli vakit geçirmeleri de imkânlarımız kapsamındadır. Bu sayede kaliteli oyun içeriklerine bir tıkla erişebilirsiniz.

Online şekilde hizmet veren Amasya okey salonlarımız hakkında merak edilen sorular bulunmaktadır. Bu sorular ile genellikle ücret konusunda yoğunlaşmaktadır. Çünkü son zamanlarda bir takım okey sitelerinden bu tip istekler alındığına yönelik haberler çıkmıştır. Ancak sitemiz, ilk yıllarda olduğu gibi günümüzde de vermiş olduğu hizmetlerin hiçbirinden ücret talep etmemektedir.

Amasya Okey Oyna

Sizler için hazırlamış olduğumuz Amasya okey odalarımızda hizmet sınırlamamız bulunmamaktadır. Böylece her saatte keyif garantili olarak oyunlara bağlantı kurabilirsiniz. Girişlerinizden sonra sitemizde hazır olarak masaların sizleri beklediğini göreceksiniz. Hazır masalara oturarak devam eden ya da başlamamış olan oyunlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile planlı şekilde giriş yapmanız halinde ise özel masa açmak sizin için daha yerinde bir karar olacaktır. Masa açımları için lobideki menüden gerekli olan yönlendirmeleri takip etmeniz yetecektir. İşlemleriniz için sadece birkaç tık istenmektedir. Saymış olduğumuz sistemlerin tamamı sitemize üye olan kullanıcılarımız için geçerlidir. Bu yüzden halen adresimize üye değilseniz işe üyeli işlemlerinizi tamamlayarak başlayabilirsiniz.

Amasya Canlı Okey

Canlı okey oynamak sizin okey konusundaki becerilerinizin artmasını da sağlamaktadır. Adresimizde uzun süredir bilinçli şekilde okey oynayan kullanıcılarımız bulunmaktadır. Amasya canlı okey oyunlarında bu tip oyuncularımız ile eş olmayı deneyebilirsiniz. Eşli oyunlar sırasında gerçekleştirilen muhabbetler neticesinde kendinize özel okey stratejinizi belirlemeniz mümkün olacaktır. Bu sayede zannettiğinizden daha kısa süre içinde siz de devamlı olarak kazanmaya başlayacaksınız. Kazanma oranlarınızın artması demek Amasya okey odalarımızdaki prestijinizin de artması demektir. Böylece yüksek puanlı üyelerimize özel olan masalara da oturabileceksiniz. Üstelik puan sistemimiz okeyin ruhu olarak bilinen rekabeti de canlı tutmaktadır. Puanları yüksek olan üyelerimizin yönetimi arkadaşlarımıza VIP üyelik için başvuruda bulunması da olasıdır. Tüm üyelerimiz başvuruları neticesinde onay alarak VIP olabilmektedir

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.