1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Aksu Okey
okey oyna

Antalya’ya bağlı olan aksu ilçesinde ki okey oynayan arkadaşlarımızın sohbet etmek ve arkadaslik kurması için aksu okey adı altında salonumuz açılmıştır.

Aksu okey

aksu okeyOynamak isteyen arkadaşlarımız için hazırlanan odamızda Antalya Aksu okey salonları bulunmakta olup Hemşerileriniz ile okey oynaya bilirsiniz. Aksu okey odalarında sizleri bekleyen arkadaslik ortamlarında aksu sohbet platformunu oluşturarak çevrenizi genişlete bilirsiniz.

Öncelikle Antalya Aksu hakkında biraz bilgi verelim

1977 yılına kadar Antalya iline bağlı bucak olan Aksu İlçesinde bulunan belediyelerden; Aksu ve Çalkaya Belediyeleri 1977 yılında, Yurtpınar Belediyesi 1992 yılında, Karaöz Belediyesi 1994 yılında, Pınarlı Belediyesi 1999 yılında kurulmuştur.

06.03.2008 tarih ve 5747 sayılı Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde ilçe kurulması ve bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkındaki kanunun 4. maddesine istinaden Aksu, Pınarlı ve Yurtpınar ilk kademe belediyelerinin tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalleleri ile birlikte Çalkaya ilk kademe belediyesine katılmıştır. Çalkaya Belediyesinin adı Aksu olarak değiştirilmek üzere Aksu İlçesi kurulmuştur.

Aksu Okey Oyna

aksu okey oynaAkdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bölgede, önemli ölçüde turfanda sebzecilik ve narenciye üretimi yapılmaktadır.

Antalya aksu köyleri:  Ahırtaş Köyü, Akdamlar Köyü, Akkoç Köyü, Alaylı Köyü, Aşağıkaraman Köyü, Aşağıoba Köyü, Bahtılı Köyü, Başköy Köyü, Bıyıklı Köyü, Çağlarca Köyü, Camili Köyü, Çamlıca Köyü, Çıplaklı Köyü, Çitdibi Köyü, Dereli Köyü, Duacı Köyü, Dumanlar Köyü, Fettahlı Köyü, Gaziler Köyü, Geyikbayırı Köyü, Gökdere Köyü, Göloluk Köyü, Hacısekiler Köyü, Hisarçandırı Köyü, İhsaniye Köyü, Ilıcaköy Köyü, Karaçallı Köyü, Karataş Köyü, Karatepe Köyü, Kayadibi Köyü, Kemerağzı Köyü, Kevşirler Köyü, Killik Köyü, Kirişçiler Köyü, Kızıllı Köyü, Kömürcüler Köyü, Kovanlık Köyü, Kurşunlu Köyü, Odabaşı Köyü, Özlü Köyü, Selimiye Köyü, Solakköy Köyü, Topallı Köyü, Üçoluk Köyü, Yağca Köyü, Yarbaşıçandırı Köyü, Yenidumanlar Köyü, Yeşilkaraman Köyü

 

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

11 Haziran Perşembe 2015 tarihinde eklendi, 1.160 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 256 sorgu 0,480 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET